Wpis z mikrobloga

Moje podsumowanie dotyczące open bety 1.49:
Zapowiadali wielkie zmiany, dużo nowości, naobiecywali w sumie jak politycy, niedawno były wybory, więc jest do czego porównać.
Studio scs było by idealne do polityki, bo umie na obiecywać, a każdy widzi co później z tego wychodzi.
Np. Zapowiedzieli zmiany w silniku gry, wyglądało na to że teraz dostaniemy jakieś wstępne zmiany, które pojawią się od tej bety, z końcem roku, chociaż patrząc na to co dzieje się od wersji 1.48.5, można wnioskować że te zmiany nadchodzą, nie mam na myśli szybszego wczytywania gry, tylko to że od tamtej wersji popsuli optymalizacje gry, która leży i kwiczy.
Np. rok temu zapowiedzieli odświeżenie Szwajcarii, która miała być dodana w becie 1.49 i co? I nic.
Edytowali wpis na blogu, usuwając informacje o wprowadzeniu w wersji 1.49.
Nie wspominając o braku konkretów w przypadku nowych ciężarówek, czy odśnieżenia niektórych państw, które nie były ruszane od 10 lat lat np. z dlc going east.
https://blog.scssoft.com/2023/11/euro-truck-simulator-2-149-open-beta.html

#ets2 #eurotrucksimulator2 #gry
Pawci0o - Moje podsumowanie dotyczące open bety 1.49:
Zapowiadali wielkie zmiany, duż...

źródło: image

Pobierz
  • 2
@Pawci0o w sumie mogliby kiedyś wprowadzić pory roku, bo ciągle jeździmy w lecie, gdy jasno robi się koło 3 rano, a ciemno przed 22, do tego temperatura oscyluje od 24 do 30 stopni w dzień, aż bym sobie pojeździł późną jesienią albo zimą gdzie dopiero po 7 jest jasno, a przed 16 już ciemno, na drodze jest szklanka, a okolica jest biała albo szara.
@Pawci0o Ale jednak zwiększenie wymagań sprzętowych po wejściu nowego dodatku odczułem na swojej skórze. Musiałem wykupić GeForce Now by móc dalej grać na przyzwoitych ustawieniach bez upgradu sprzętu.