Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca najśmieszniejszym trendem na tiktoku by utrzymać uwagę zoomerow, jest jeden filmik na którym ktoś coś opowiada i się np. maluje, a obok jest puszczony drugi gdzie ktoś rzeźbi figurkę albo obiera ziemniaka, w tle jeszcze gra muzyczka. Tylko taka ilość bodźców jest w stanie utrzymać uwagę współczesnego młodego człowieka xD
  • Odpowiedz
ajśmieszniejszym trendem na tiktoku by utrzymać uwagę zoomerow, jest jeden filmik na którym ktoś coś opowiada i się np. maluje, a obok jest puszczony drugi gdzie ktoś rzeźbi figurkę albo obiera ziemniaka, w tle jeszcze gra muzyczka. Tylko taka ilość bodźców jest w stanie utrzymać uwagę współczesnego młodego człowieka xD


@Strzelec_wyborowej: Brzmi jak adhd lvl hard xD
  • Odpowiedz
tam naprawdę aż tak to wygląda? Myślałem że szybkie filmiki i byle dalej, jak oni się będą skupiać w szkole a później w robocie


@konrad1: Yup, ja nie mam tiktoka, a od czasow internetu duzo ciezej jest mi sie skupic, a co dopiero zoomerom XD
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: ja tak mam na FB. Zainstalowałem sobie ostatnio bo potrzebuje obserwować jeden profil. Te ichniejsze "shorty" to rak taki jakby to ekipa od "dlaczego ja" kręciła. 3 sekundy treści w 5 minutowych filmikach.
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca najśmieszniejszym trendem na tiktoku by utrzymać uwagę zoomerow, jest jeden filmik na którym ktoś coś opowiada i się np. maluje, a obok jest puszczony drugi gdzie ktoś rzeźbi figurkę albo obiera ziemniaka, w tle jeszcze gra muzyczka. Tylko taka ilość bodźców jest w stanie utrzymać uwagę współczesnego młodego człowieka xD


@Strzelec_wyborowej: też to zauważyłem i nie mogę tego totalnie pojąć. Masz np. na dole jakąś mordę, która gada Ci coś
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca ja nie cierpię tych w stylu - murzyn gotuje poyebane danie i mu smakuje -> białaska robi to samo co on i tez jej smakuje -> Azjata tez postanawia odtworzyć to danie i również jest zachwycony. I oczywiście każde z nich krok po kroku nagrywa wszystko. To stanowi jeden filmik i nie ma żadnego sensu.
  • Odpowiedz