Wpis z mikrobloga

#grzegorzborys To już takie grubymi nićmi szyte. Chłop komandos, Rambo predator w halówkach total 90 wchodzi po kolana w bagno i strzela sobie w okolice głowy.
Robi to 500m od domu olewając domniemane przygotowania na miesiące życia jak di caprio ze zjawy.
Gdzie jest na zdjęciach strzał?
Ciało niby leżało 3 tygodnie a wygląda na mało napuchnięte. (Choć tutaj może być różnie)
Strzela sobie oczywiście samoróbka z ziemniaka żeby nie dało się takiej broni namierzyć i stwierdzić czy rzeczywiście taka posiadał lub ktoś taka stracił i temu wpadła w jego ręce.
Przy akcji ginie nurek
Pies policyjny został pokonany przez - wychodzi na to zwykłego żula z lasu.
Policja lata tygodniami helikopterami i pali paliwo
Tysiące policjantów wali w nachy bo są na służbie 24h na dobę.
Nie pierwszy przypadek domniemanych problemów psychicznych ludzi związanych z policją w porcie.
Coś pominąłem? Ale syf

Ps. Jakby chciał się #!$%@? to by to zrobił w domu od razu. Po co ta katorgę sobie dodawać i lecieć w adidkach w takie bagno.
  • 30
  • Odpowiedz
@pierwszy_czlowiek byl też widziany przez żandarmów ale nie zdołali tego komandosa dogonić i zatrzymać oraz zgubił kamerę termowizyjna

https://www.rmf24.pl/regiony/trojmiasto/news-grzegorz-borys-byl-widziany-przez-zandarmow-nowe-ustalenia-r,nId,7115305#crp_state=1

https://www.google.com/amp/s/goniec.pl/kamera-smiglowca-namierzyla-grzegorza-borysa-w-lesie-dokonano-odkrycia-aj-wbc-261023/amp

Wszystko to zrobił niezyjac już 2 tygodnie i leżąc w jeziorze w którym policja prowadziła poszukiwania

R A M B O
  • Odpowiedz
Odpalili mu syna i później jego?Za co?Co musiał wiedzieć?Wiadomo trójmiasto to #!$%@? mafia ,ale aż tak?


@ThomasPol: myślę że za wszystkim stoi Adamowicz i to on pociąga za sznurki
  • Odpowiedz
@pawel_187 @pierwszy_czlowiek : Trwa jego sekcja. WP i Trójmiasto.pl podało nieoficjalnie, że on faktycznie zwodził ich przez kilkanaście dni i kilka razy wracał do tego źródła i przez nie przypływał żeby gubić trop. Za którymś razem już nie uciekł ze źródła tylko strzelił sobie w głowe dlatego zwłoki nie mają osiemnastu dni a zaledwie kilka
  • Odpowiedz
@pawel_187: @tomaszk158 No też prawda, mogło to nastąpić całkiem niedawno a on chodził po bajorze gubiąc trop. Ja założyłem że jakby się to stało zaraz po ucieczce z domu to wtedy ciało by nie pasowało do dni ile leży w błocie. Dalej mi nie pasuje mimo wszystko to, że facet po tylu dniach udanej ucieczki ostatecznie strzela sobie w głowę i to bronią samoróbka. Możliwe że to właśnie po nią wracał
  • Odpowiedz