Wpis z mikrobloga

@Abismo: Tak, mi osobiście przeszkadzałby fakt gdyby przegrywy spuszczały się do nudesów mojej dziewczyny które sama sprzedaje. Ale ja się nie wiążę z taką osobą, nikomu tego nie zabraniam, każdy ma wolną wolę. A sprzedaż godności - taka kobieta na zawsze publicznie przypina sobie łatkę obiektu seksualnego który każdy frajer może oglądać, to chyba oczywiste
  • Odpowiedz
  • 0
@MeandrycznaMonaterka jakby wszyscy mężczyźni nie przypinali większości kobiet tej łatki xD mężczyzn boli, bo kobiety to dostrzegły i zaczęły na tym zarabiać. Poza tym co jest złego w czuciu się seksownie i uzewnętrzniu tego?
  • Odpowiedz
Przeczytałem ten artykuł i daje mu ocenę 0/10. Laska się żali że ta popularność i następstwa coorvienia się były przytłaczające, dlatego postanowiła to rzucić i zacząć... Pracować na kamerkach, bo to jednak tylko pokazywanie cycorow. Potem chlip chlip że to jednak nie wielempomoglo ale już po ROKU jak się nachapała tym razem dla odmiany hajsow to założyła swoją linię ciuchów i perfum xD a teraz w domu beciak ją kocha i w
  • Odpowiedz
@Cztero0404 Też bym nie miał problemów ze spotykaniem się z taką. Nie lubię z reguły tych onlyfansiar ale bardziej nie lubię tych, którzy za to płacą. Dla mnie tacy faceci to dno.
Związek z taką osobą, to pewnie byłby trudny na dłuższą metę ale pospotykac sie fajnie. Ślubu sobie raczej nie wyobrażam. Chociaż pewnie zależy w jakiej bym sam był pozycji. Z reguły te laski są dość głupie ale mają wywalone ego.
  • Odpowiedz
Też bym nie miał problemów ze spotykaniem się z taką. Nie lubię z reguły tych onlyfansiar ale bardziej nie lubię tych, którzy za to płacą. Dla mnie tacy faceci to dno.

Związek z taką osobą, to pewnie byłby trudny na dłuższą metę ale pospotykac sie fajnie. Ślubu sobie raczej nie wyobrażam. Chociaż pewnie zależy w jakiej bym sam był pozycji. Z reguły te laski są dość głupie ale mają wywalone ego.


@
Cztero0404 - >Też bym nie miał problemów ze spotykaniem się z taką. Nie lubię z reguł...
  • Odpowiedz