Wpis z mikrobloga

@xspeditor jeżeli budżetowo to jakikolwiek używany applewatch z min. pozostałymi 2 aktualizacjami systemu jeśli iPhone też będzie aktualizowany na bieżąco.
Przykładowo series 3 już jest za stary dla nowego iOS 17.

A Twój wpis będę obserwować, bo sama jestem ciekaw, co można znaleźć.
@xspeditor: Można hejtować ale jeśli stać Cię było na ip14pro to stać Cię i na jedną z ostatnich serii apple watcha. Jeśli jest inaczej to stanowczo popełniłeś błąd w zakupach. Android by wspierał, ale to produkty apple brną do przodu technologicznie, nie trzeba ich wymieniać co roku i są przyjemne w użytkowaniu i pewnie dlatego wybierasz iphone. Jeśli natomiast wybór podyktowany był modą lub zwiększeniem swojej społecznej wartości to również popełniasz
@xspeditor: I pewnie oddajesz go do tego samego mechanika od 40lat. No gratuluje jednak jest mi to obojętne a na dole poprzedniego komentarza napisałem Ci model zegarka z androidem.
@xspeditor: Napisałem, że produkty apple są do przodu technologicznie i to jest fakt. Oprócz tego napisałem, że być może kupujesz produkty apple by podnieść swój status społeczny lub być trendy bo to też jest społeczny fakt. Chyba tak jest więc ok, wciąż jest mi to obojętne, nic się nie zmieniło.
@xspeditor: Ani razu mnie nie pytałeś. Ogólnie się nie da w ten sposób ale tylko teoretycznie bo społeczeństwo mimo wszystko postrzega innych i przez pryzmat posiadanych rzeczy. Więc im więcej i drożej - to teoretycznie wyższy status.