Wpis z mikrobloga

Szukam ławki do wyciskania ze stojakami w cenie do około 2000 zł (max 2500 zł). Znalazłem coś takiego https://www.marbo-sport.pl/product-pol-29311-Zestaw-MS2_2-0-Lawka-dwustronna-stojaki-regulowane-Marbo-Sport.html
Warto brać? Mam z tej firmy drążek stacjonarny i w porównaniu ze sprzętem z decathlon jest zdecydowanie lepsza jakość, dlatego też u nich szukam ławki, ale może znacie jeszcze jakieś dobre sprawdzone firmy z solidnym sprzętem? Ćwiczę od niedawna i nie mam żadnego doświadczenia z takim sprzętem.

Obecnie mam chińską ławkę z gównolitu z allegro, którą mi kiedyś ktoś na wykopie polecił, że po co przepłacać jak to wszystko jest to samo i teraz nie mogę wziąć na nią więcej niż 60kg bo już przy takim obciążeniu (+ moje 80kg) ławka ledwo się trzyma, a gdy odkładam sztangę na stojaki to trzeba delikatnie bo jak lekko rzucę to boję się że to popęka :D a czuję, że już muszę zwiększyć obciążenie.

#pytanie #silownia #mirkokoksy
  • 3
@voot mam te lawke od miesiaca, ale w wersji z przylaczem na akcesoria, gdzie mam do niej wyciag gorny dolny, chce dokupic jeszcze modlitewnik i mozna jeszcze tam prase do nog wkladac. Jak na moje warunki, 80kg 180cm sprzet nie do zajechania, jeszcze bedzie dzieciom sluzyl.

Zamiast stojakow wzialem od nich cos co nazwali klatka half rack, mam na tym drążek, dipy, moge robic przysiady i sluzy przy wyciskaniu leżac wiec zadnych
Czekolatka - @voot mam te lawke od miesiaca, ale w wersji z przylaczem na akcesoria, ...

źródło: pol_pm_Klatka-half-rack-drazek-do-pociagania-ze-stojakami-i-poreczami-uchwytem-landmine-MS-U115-2-0-Marbo-Sport-29460_1

Pobierz