Wpis z mikrobloga

Ja nie lubie tej mody na dostep do lazienki i przebieralni z sypialni, bo sie czlowiek budzi wzajemnie, lepiej jak jest tuz obok ale oddzielne wejscia


@zapalara Mieszkam teraz w kawalerce i pierwsze co pomyślałem jak zacząłem oglądać te wszytskie projekty z master bedroom to po #!$%@? ludzie robią sobie małą kawalerkę w dużym domu?
@DrN_25 ale będzie echo hulać po tym korytarzu z otwarta kuchnia i salonem, łącznie z zapachami i dźwiękami kuchennymi.

Ja osobiście jestem za wydzieleniem strefy mieszkalnej i sypialnianej, tak to nie ma opcji posiedzieć wieczorem w towarzystwie w salonie żeby ludzie w tym czasie w sypialniach spali
  • 0
@FuckUe: plan jest na ogrzewanie gazowe z butli, wielkość tego pomieszczenia zależy jeszcze czy będziemy robić studnie czy wodociąg podłączymy ( prawie 200m mamy)
@powsinogaszszlaja rozrysuj i zwizualizuj sobie to w 3d np planner5d.com, powstawiaj tam docelowe meble żeby zobaczyć jak to wygląda przestrzennie
Imo przód będzie wyglądał pokracznie z tą długością budynku i ilością i wielkością okien, brak tu jakiejś symetrii, jeśli okna mają być niskie (nie do ziemi) to będzie jeszcze gorzej.
Pomyśl o osobnym WC tylko z toaletą dla gości
@DrN_25 kuchnia 20m w takim kształcie nawet z wyspą będzie sporo za duża, wyobrażasz sobie latać 6 metrów z jednej strony na drugą po coś do szafki? Zmniejsz ją i powiększ wiatrołap o miejsce na szafy po obu stronach i łazienkę przy biurach
@DrN_25 po lewej marnotrawstwo miejsca na korytarz, łazienka zły kształt strata miejsca. Przesuń dzwi do sypialni wyprostuj łazienkę bo 1.4m i te kąty to żart. Ogólnie wszystko jest nie do końca jak trzeba.
Głównie korytarze i dzwi.
No i oczywiście rozumiem że rysunek odpowiada stroną świata i na górze jest zachód bo inaczej to sobie odpuść.
Salon jakoś kształt nie tak tv i dużą kanapa będzie nie do końca wygodnie.