Wpis z mikrobloga

#grzegorzborys Ciekawe co tym razem ukrywają bandyci z rządu i wojska, bo to nie pierwsze dziwne zabicie swojej rodziny + samobójstwo. Nie wierzę już służbom, bo ciągle kłamią. Mon kłamał z helikopterami, 4 rakietami, a policja kłamie codziennie, a nawet ukrywają znajomych (jak w przypadku tego debila z bmw co zamordował z premedytacją ludzi pędząc 300km/h). Co chwile wychodzą jakieś brudy ze strony formacji wojskowych czy tych pachołków policyjnych. Koleś co sobie strzelił z granatnika nadal nie poniósł konsekwencji, a reszta granatników nie wiadomo gdzie i komu zostały wręczone.
  • 32
  • Odpowiedz
  • 101
@Monsanto93: Kwestia dni i ktoś inny wywinie kopyta. Wątek jest zarąbisty z tym jego samobójstwem. Po 8 tygodniach leżenia by mu oczy wychodziły i by był nieźle pognity i napompowany. Te zwłoki tam tam w tym bajorku nie były 2 dni. Pozostaje czekać na oficjalną przyczynę śmierci, którą i tak ukratują i dalej trzeba żyć w tym syfie w którym mafia sobie rządzi i robi co chce. Jesteśmy mniejszą Rosją pod
  • Odpowiedz
To nawet tydzień nie jest jeśli mówimy o zwłokach.


@ZuluScout: nie twierdze ze to prawda, ale skad masz takie informacje? Znasz sie? Woda tam ma pewnie jakies kilka stopni powyzej zera.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pwado: W tym przypadku potrzeba pewnych warunków by zwoki utrzymały się w takim stanie. Brak tlenu i bakterii. No chyba, że akurat to bajorko takie było. Kolejna sprawa, to zdjęcie pełnego ciała w którym jest widoczny efekt stężenia pośmiertnego, które jest widoczne choćby po tej jednej ściśniętej łapie, a więc sporo wskazuje na to, że ten koleś jeszcze mógł sobie nawet 2-3 dni temu żyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomaszek86: No wszedłem by potwierdzić, że jednak masz ładnie z garem, ale może to być już przyczyna wiekowa. W końcu te 86 w nicku to zapewne rocznik. Pewnie niezłe zakolasy już wyskoczyły co nie? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@blablalbla: Przepraszam za te 8 tygodni. Wiedziałem, że od 20 się zaczęło, ale mój mózg przyjął do wiadomości fałszywy fakt za co przepraszam, bo wprowadziłem w błąd.
  • Odpowiedz
@ZuluScout: nie jestem specjalnie chytry na teorie spiskowe i inne takie, ale im dłużej się tej sprawie przyglądam, a przyglądam się od samego początku bo to mój rewir, jestem gdynianin, przez parę lat praktycznie byłem sąsiadem tego typa, rzut beretem do siebie mieliśmy, tym więcej widzę dziur i tym bardziej mi się go wydaje podejrzane. No nie podoba mi się, nie podoba, a fakt, że ja szary Mirek potrafię sobie to
  • Odpowiedz
  • 2
@Kremufka2137: Ja bym pewnie miał gdzieś tą sprawę, ale ostatnio tyle dziwnego się dzieje w służbach i tyle jest afer i kłamstw, że coś mnie tak ruszyło. Nie jestem już w stanie zaufać temu co mówią służby, albo co mówi mon. W sumie myślę, że to normalna reakcja. Kto by nadal bezgraniczne ufał komuś kto już został złapany wiele razy na kłamstwie?
  • Odpowiedz
@ZuluScout brak zarostu. Jak na moje to #!$%@? go zaraz po tym niby morderstwie, wrzucili do lodówki i najdalej wczoraj go tam podrzucili. Poza tym Borys że zdjęć ma trochę inne brwi niż ten denat z dzisiejszych zdjęć.
  • Odpowiedz
@ZuluScout: jeśli rzeczywiście służby "zajęły się" chłopem z jeziora, to nie ma co się łudzić. Są szpiedzy, agenci, siatki ludzi rozrzuconych po Polsce i świecie i akurat mam mieć pewność, że w tak "wrażliwym" miejscu jak szpital, służby nie mają swoich ludzi, którzy stempluja dokumenty? xd
Co to w ogóle za przypadek, że chłop utonął w jakimś bajorze? Niby jak miałoby do tego dojść? Szedł, szedł i nagle postanowil popływać, a
  • Odpowiedz