Wpis z mikrobloga

@GOTOVE: szczerze mówiąc nie. A przynajmniej ja mam złe doświadczenia z małymi epapierosami. Chodzi o ilość wytwarzanego dymu - chyba że to już sprawdzone to czemu nie. CO do dużej ilości palenia to od tego jest moc liquidu a nie wielkość efajki.

Wiem, że małe są tańsze, ale dlatego są tańsze bo są gorsze
  • Odpowiedz
@czasnawykopki: czyli moja mama chce być cool wśród gimcoompli? Dzięki temu że pali epapierosy ni wali wszędzie tytoniem... z czym ty masz problem do tego, nie truje społeczeństwa a tylko siebie
  • Odpowiedz
@Mam_Glupi_Nick: @dudek2: właśnie obczaiłem, całkiem sympatyczne.

@grzegorz-zielinski: mała ilość dymu to czynnik dyskwalifikujący. Bardziej chodziło mi o pojemność baterii i częstotliwość palenia. Małe nie zawsze są tańsze, ale często poręczniejsze, dlatego na nie spojrzałem.

@czasnawykopki: z całym szacunkiem, ale papieros dla każdego ma inną funkcję. Ja po prostu lubię sobie puścić dymka, tyle że fajki wodnej nie trawię. Palę niewiele bo nikotyna nie jest
  • Odpowiedz
@GOTOVE: w każdym razie tak jak mówię - moje doświadczenia z efajkami wielkości zwykłego papierosa to za mała dla mnie ilość dymu, po prostu nie czułem że cokolwiek wciagam - nie wiem nic o tym konkretnym produkcie, może ten akurat dobrze wytwarza
  • Odpowiedz