Wpis z mikrobloga

Biorę #bezpiecznykredyt PKO BP. Przeczytałam na forum, że istnieje możliwość zrezygnowania z ubezpieczenia na życie. Zapytałam doradcę w oddziale, a ona zaniepokojona powiedziała, że bank będzie to egzekwował i że pośrednik może stracić pracę xd. Po przejrzeniu (OWU) zauważyłam, że kredytobiorca ma prawo w dowolnym momencie zrezygnować z ubezpieczenia. Jednakże, zaczynam się zastanawiać, czy to nie jest tylko chwyt, aby zachować prowizję czy faktycznie mogę mieć z tego tytułu nieprzyjemności.

W innej kwestii, podczas zakładania konta, kobieta stwierdziła, że jeśli nie zamówię karty, to będę musiał/ płacić 10 zł prowizji. Po dwukrotnym zapytaniu na infolinii dowiedziałam się, że nie ma żadnych opłat za prowadzenie konta bez karty xd

Tak chciałam się pożalić

#bezpiecznykredyt #kredyt2procent #pkobp
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Pisekikotek: z reguły przy wnioskowaniu o kredyt hipoteczny nie jest konieczne zawarcie ubezpieczenia na życie; przy naszej obecnej ofercie PKO Konto za Zero nie pobieramy opłaty za prowadzenie rachunku
  • Odpowiedz
  • 0
Wydaje nam się, że wszystko otwarcie napisaliśmy. Jeśli ktoś przekazał nieprawdziwą informację, to warto to wyjaśnić - nam też na tym zależy. Prosimy o złożenie reklamacji - nie jest to skomplikowana i można to zrobić np. w iPKO (moje sprawy > wiadomości > pytania do Banku).
  • Odpowiedz