Wpis z mikrobloga

@badreligion66: ugółem uszaty to jest dla mnie fenomen, ciągle gdzieś tam się kręci przy stanowiskim czy jakichś sportklubach, jako szef radia weszło.fm- zerowe zyski, #!$%@? najbardziej lubianych przez słuchaczy ludzi xD, radio zamknięte. na weszlo tv kiedys program pt. Cwany gapa (#!$%@? programu wojewodzkiego xD) no nikt tego nie oglądał. co się pojawi w quizie weszlo to #!$%@? w komentarzach gorzej niż hadaj, #!$%@?ący typ, ale widocznie dobrze się sprawdza jako
Przypominam, że dzięki Gapinskiemu z radia wylecieli Wąs, Koks i gość od boksu


@badreligion66:

Nie wiem skąd te informacje. Swego czasu, w czasach gdy ich los jeszcze kogokolwiek interesował, Wąs z Koksem dosyć regularnie byli pytani o to czy ten gość miał coś wspólnego z ich zwolnieniem. Nigdy tych rewelacji nie potwierdzili. Wiadomo jednak, że nigdy za nim nie przepadali ale to zupełnie coś innego.
@elmerski-fudski Ciosek został wywalony z radia, bo Gapek się poskarżył Stanowi, że ten nic nie robi, tylko gra na PlayStation ( ͡º ͜ʖ͡º). A Was i Koks często najeżdżali na Gapka w swoich audycjach, sugerując, że on stał za ich zwolnienim. W końcu Gapinski tam był szefem radia.
@badreligion66: No jeśli Gapiński był szefem radia to miał pełne prawo do tego, żeby wypieprzyć kogoś z roboty za opieprzanie się. Taka jego robota, ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do pozostałej dwójki. Żałowałem ich jak odchodzili ale po tej manianie którą odwalili na swoim kanale szybko mi przeszło. Po raz pierwszy widziałem, żeby w kilka miesięcy po założeniu kanału wjechać z tak agresywną monetyzacją zabijając najbardziej
@badreligion66: Nie wiem czym się zajmuje bo jego odejście nastąpiło w takich okolicznościach jakby świadkiem koronnym został i nagle przepadł jak kamień w wodę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wąs niby twierdził, że Lord dostał pracę które nie pozwalała mu na publiczne wystąpienia. Stąd nie mógł się normalnie pożegnać podczas transmisji (poza jakimś postem na FB który wrzucił na ichnią grupę o ile pamiętam).