Wpis z mikrobloga

#diablo4
Pamiętam jak kiedyś na promocje gier Blizzarda trzeba było czekać na święta, a jak już ja dali, to obniżyli cenę o 10-20%. A tu pół roku po premierze, a gierkę mozna kupić prawie za połowę ceny xD
Calvex - #diablo4 
Pamiętam jak kiedyś na promocje gier Blizzarda trzeba było czekać ...

źródło: daaaaa

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@BomBom Tez tak uwazam, nawet by sobie przejść kampanie czy porobić jakieś dungi. Co ciekawe, udało się zmienić z euro na usd i wychodzi 166 pln.
  • Odpowiedz
@BomBom: jaki bolid? ja gralem druidem w presezonie i było super, potem na S1 wziąłem rogala i nie podobał mi się, w S2 jeszcze nie odpalałem
  • Odpowiedz
@BomBom: xD To masz strasznie niskie wymagania. Grałem we wszystkie wersje diablo, ta mnie nie wciągnęła na dłużej niż 20-30 godzin. Przeszedłem fabułę i tyle, potem nie ma co robić, nuda jak #!$%@?
  • Odpowiedz
@KOXsu:

jak nikt nie oglada


od 19 sierpnia do 16 października ta gra ledwo przebijała 2 tysiące widzów średnio. Z dwoma dniami kiedy ta liczba wyniosła 10 tysięcy.
17 października coś wypuścili i powstał peak który spada i spadnie szybko bo z 100 tysięcy na starcie aktualnie jest 22 tysiące

tyle samo co fife


W październiku ludzie oglądneli łącznie 48 137 392 godzin rozgrywek z fify 23, diablo w tym samym
  • Odpowiedz