Wpis z mikrobloga

Dlaczego Wykop to takie zagłębie ludzi nienawidzących psów? xD Przecież w realnym świecie w zasadzie nie spotyka się takich ludzi, praktycznie każdy mój znajomy lubi psy, a kiedyś byłem listonoszem to miałem wrażenie że co druga rodzina z dziećmi ma pieska do kompletu xD
Swoją drogą, przynajmniej według mnie, nielubienie psów to odpychająca cecha u drugiej osoby. I mam wrażenie, że każdy kogo znam, gdyby usłyszał popularny na wykopie postulat, że posiadania psów należy zakazać(xD) to wysłałby taką osobę do psychiatry.
#psy #niepopularnaopinia
ryszard-kulesza - Dlaczego Wykop to takie zagłębie ludzi nienawidzących psów? xD Prze...

źródło: pieseł

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza: są ludzie którzy zwierzęta psy i koty stawiają wyżej na piedestale niż drugiego człowieka. To dlatego nie lubię tych ludzi. Pamiętam jak kiedyś ktoś wstawił tutaj na wykop link do zbiórki na leczenie psa i na młodego chłopaka który był upośledzony (i umarł) i w komentarzach było mnóstwo ludzi którzy pisali że woleli by pomóc psu niż temu chłopakowi. Dlatego nie lubię ludzi którzy stawiają wyżej zwierzęta niż innych ludzi
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza: To akurat bardzo proste: Piwniczaki i stuleje z wykopu lubią mówić kontrowersyjne rzeczy bo jedyne z czego mogą odczuć radość to frustracja innych i ból dupy psiarzy. W rzeczywistości pewnie nawet sami mają psy które są jedynymi żywymi istotami poza ich rodzicami które ich akceptują. Nie warto brać wykopu jako jakieś źródło informacji.
  • Odpowiedz