Wpis z mikrobloga

#odyn kurde czy wy też czujecie taki trochę smutek jak oglądacie Odyna jak sam zwiedza, gada do kamery? Ja jakoś nie wyobrażam sobie pojechać gdzieś do fajnego miejsca i przeżywać je samemu. Dostałbym chyba depresji. Generalnie to oblech i kawał śmierdziela ale trochę mu współczuję
  • 10
  • Odpowiedz
Każdy jest kowalem swojego losu. Skoro mu to pasuje to nic nam do tego. Ja też czasem lubię sobie gdzieś pojechać sam.
  • Odpowiedz
  • 15
Takie życie Odyna to nie dla mnie, bo lubię jakiś tam komfort i stabilizację, ale z drugiej strony gość sobie robi co lubi, śpi jak długo chce, kasy chyba mu nie brakuje więc niech se chłop żyje.
  • Odpowiedz
@andref7 Takie długotrwałe jeżdżenie i zwiedzanie to rzeczywiście z kimś było by bardziej satysfakcjonujące. W jego przypadku ma jakis w tym cel, ma to komu pokazać i mi by też takie coś odpowiadało, nie raz sam gdzieś jeździłem i wcale jakiegoś smutku nie czułem.
  • Odpowiedz
@andref7 prawdopodobnie depresja go tak sponiewierała, że siedzenie w czterech ścianach starej zasyfiałej kamienicy doprowadziłaby go w dłuższej perspektywie do oddziału zamkniętego. Wybrał więc samochód i ciągłą zmianę otoczenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mooher We wrześniu był taki odcinek, że wrócił znad morza (przed wyjazdem do Londynu) i mówił że nie mógł spać w mieszkaniu i poszedł spać do busa, chociaż był blisko swojego domu. W ogóle tak się zastanawiam, skoro teraz mieszkania są takie drogie to może nie taki głupi pomysł cały czas żyć w kamerze. Ciekawe ile miesięcznie kosztuje używanie ogrzewania postojowego.
  • Odpowiedz
mówił że nie mógł spać w mieszkaniu i poszedł spać do busa


@Kamzos: Mając do wyboru busa i mieszkanie postowane na wykopie, też bym wybrał busa.
  • Odpowiedz