Wpis z mikrobloga

@dergfell ja nie jestem anty Mieciu bo oglądam z nim programy ale fakt czasami się zachowuje irytująca po prostu. Nie mam żadnych negatywnych emocji do niego oglądam go ale nie można być ślepo zapatrzonym
@dergfell: nie było jakiś wielkich powodów by mieć do niego niesmak, mi nie pasuje do Goalpl i chłopaków. I to naprawdę nie jest mile jak słyszysz przez cały program jakieś narzekania, by na końcu dowiedzieć się, że mu się nie chce.
@Jesienny_deszcz: wiem chyba o jakiej sytuacji mówisz, dlatego też na początku chciałem żeby był out, ale nie zauważyłem żeby to się powtarzało ostatnimi czasy. Dlatego też nie sądzę że jestem ślepo zapatrzony, wręcz przeciwnie moje nastawienie do niego było dość płynne wraz z poziomem jego obecności w programie (przeze mnie odczuwanym). Najwyżej zdarza mu się częściej zapauzować ale w porównaniu z pierwszymi programami dynamika między prowadzącymi wg mnie się mocno polepszyła
@dergfell: Dałem szansę (jak każdemu, nawet tej pani Aleksandrze co jakiś reportaż z ŁKSu robiła) ale po dwóch porankach odechciało mi się go słuchać pomimo obecności Leszka i Julka - a nie będę jakichś kretynizmów robił pokroju wyciszania gdy widzę że Mietczyński gada i zgłaśniania gdy ktoś inny mówi + jest wystarczająco rzeczy do odsłuchania / przeczytania na Goal.pl. Taki pan Smyk trafił raz do poranka + leci z tym unitiersum