Wpis z mikrobloga

Jak wygląda teraz expienie w #tibia? Zatrzymałem się gdzieś na v7.8. Dalej grinding na miejscówkach czy warto lecieć z questami? Korzysta się z botów?
  • 16
  • Odpowiedz
@zteekone: botów nie ma prawie w ogóle, nie wiedziałem dwa lata
Jest masa nowego kontentu ale jeśli chodzi o wbijanie lvla to trzeba #!$%@? potworki, nic się nie zmieniło
  • Odpowiedz
  • 2
@varres @zteekone trzeba #!$%@?ć ale akurat sposób #!$%@? zmienił się dużo. Na starej tibii raczej biło się pojedyncze potworki, a teraz bije się częściej całe klaty, coś jak hack n slash. Generalnie o wiele łatwiej na expie zginąć niż kiedyś, ale za to kara jest o wiele mniejsza, bo łatwiej zarobić i blessy kupić
  • Odpowiedz
@zteekone: ogólnie jest teraz bardzo dynamicznie, trzeba pilnować hotkeyów. Biję się grupy potworów a nie pojedyncze jak kiedyś i można czasem się strapować i paść
  • Odpowiedz
@zteekone: ja od 40 lvla biłem rp Penisula Tomb właśnie bodajże z gfb na zmianę z mas san. Expik szedł bardzo dobrze. Tylko jak bijesz strzałkami to trzeba uważać, bezpieczniejszy wariant to enchanted speary + tarcza
  • Odpowiedz
  • 0
@zadrawoku: właśnie mam stare konto 53 rp, dość spoko wyskillowany i myślałem o rotwormach w Liberty Bay (choć w sumie nie wiem, czy nie za słaby exp) lub właśnie o tombach w Ankh (ewentualnie scaraby?). Pamiętam jeszcze, że latałem solo na dragi, ale nie wiem, czy to nie przerost formy nad treścią jeśli chodzi o expienie. :P
  • Odpowiedz