Wpis z mikrobloga

Według sprawozdania finansowego FAME MMA za rok 2022, zarobili na "czysto" 1,5m PLN. Przypominam że to był rekordowy rok jeżeli chodzi o łączną sprzedaż PPV, bo 4 gale sprzedały łącznie ok 2m PPV. Ten zarobek oczywiście trzeba podzielić na 4. Dodatkowo czasem jest kreatywna księgowość, więc kasa dla nich mogła gdzieś "uciec" lub np. mogli dac cos swojego w koszta. Nie ważne, nawet można zakładać że zarobili dużo więcej (2-3m). Co jak co ale koszty organizacji ich gal sa bardzo duze, bo robia to z wielkim rozmachem.

Ktoś postanowił pogrzebać w tych dokumentach, akcjach itp. i wyszło mu że udziały Boxdela są warte ok 7,3m PLN (przypominam - wycena FAME MMA nie jest równa z ich zarobkiem itp.) więc jest to możliwa kwota.

Ja już sam nie wiem czy jest tak jak mówi Boxdel że sprzedaje udziały, czy tak jak sugeruje lekko wardega ze jest inaczej. Natomiast jeżeli faktycznie FAME myśli żeby go przywrócić, i dlatego Andrzej odszedl to wcale mnie to nie dziwi - to się po prostu opłaca finansowo i promocyjnie.

#famemma
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RafDan: Ciekawe jak te na czysto jest liczone. Przecież to jest niemożliwe, żeby oni zarabiali tylko tyle. Może oni mają poustawiane bardzo wysokie pensje.
  • Odpowiedz
@RafDan: we własnej firmie można się zatrudnić jako osoba do sprzątania i inkasować super stawki. Medycy Rozpary tez nie wzięli się znikąd ;) tu paręset tysięcy, tam paręset tysięcy i później zostają takie niskie kwoty w tych sprawozdaniach
  • Odpowiedz
  • 1
Ciekawe jak te na czysto jest liczone. Przecież to jest niemożliwe, żeby oni zarabiali tylko tyle. Może oni mają poustawiane bardzo wysokie pensje.


@arin0: Bilans wydatków spółki i przychodów. Np. wynagrodzenia 30m a sponsoring 31m. Wychodzi 1m na plus. Tak w skrócie.

@Gowol Dlatego napisałem o kreatywnej księgowości.
  • Odpowiedz
  • 0
@royal_princess: Osoba odpowiedzialna za marketing i wizerunek FAME. Robił np. trailery, prowadził socjalne, wymyślał akcje. Działał też kiedy był kryzys, i wymyślał jak z niego wyjść. Bardzo wazna osoba w takiej firmie.
  • Odpowiedz