Wpis z mikrobloga

@Wredna_pomarancza wszystko zależy od ciebie, nastawienia i sumienności ¯_(ツ)_/¯
To nie ten gadżet z mango tv, że się przykleja i się samo ćwiczy. Sporo ludzi poprawiło z nim formę więc myślę, że warto spróbować jeśli masz motywację
  • Odpowiedz
@Wredna_pomarancza: Spoko zabawa, można pograć i coś tam poćwiczyć. Mi się znudził dopiero po ponad roku, gdzie już wszystko przeszedłem dawno i potem sobie tylko wbijałem 4fun wbijać ranking online w swojej kategorii wiekowej xD
  • Odpowiedz
@Wredna_pomarancza: ja mam i nie polecam, ale mogę ci sprzedać, żebyś wyrobiła sobie swoje zdanie :D
Dla mnie jest to całkowicie zmarnowany potencjał tego urządzenia przez N. Użyłem może z 5 razy. Mam nawet oryginalny karton.
  • Odpowiedz
Mireczki, to zapytam jeszcze w osobnym wpisie, czy ktoś ma Ring Fit i poleca, albo odradza zakupu? Pogram trochę, czy odłożę w kąt za chwilę? #nintendoswitch #gry


@Wredna_pomarancza: jako gra ring fit jest słabe, do tego w przeciwieństwie do np wii balanceboard (na wii) ring ita tylko jedna gra ogrania

Brak motywacji ale sam sprzęt i gra jest swietna


@Gooma: sprzęt tak, gra nie. W sensie to program do ćwiczeń
  • Odpowiedz
@Wredna_pomarancza: Polecam o ile masz tyle samozaparcia by walczyć ze swoim lenistwem. Ja odłożyłem ring fita bo brakuje w niej rywalizacji, a to mi daje motywację do grania w nią. Nawet próbowałem stworzyć coś na zasadzie wyzwania z nagrodami dla wykopowiczów posiadających grę (zerknij na mój profil) ale kiepsko się przyjęło, praktycznie wcale xd.
  • Odpowiedz
@dpftw: no mam już parę dni i nie narzekam. w sensie z lenistwem nie muszę walczyć, ćwiczę sobie regularnie, a to potrzebne byłoby mi dla urozmaicenia tych ćwiczeń. i rzeczywiście coś innego, chociaż na razie nie męczę się jak przy moich normalnych treningach, ale jakieś tam nieużywane mięśnie zdarzyło mi się już poczuć, więc jest git. zobaczymy jak pójdzie dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i jak
  • Odpowiedz