Wpis z mikrobloga

  • 1
@TheSznikers: Lian Li Lancool 216, polecam, zdejmowany panel na górny radiator ratuje dupę jak się zapomni o podłączeniu czegoś na górze mobo. poza tym to najtańszy element zestawu a mega solidny, świetny stosunek cena/jakość jak dla mnie
  • 1
@rafau16: o, też chciałem tę kartę, ale nie była nigdzie dostępna w przewidywanym czasie, więc stwierdziłem, że widać los tak chciał żebym brał ROG STRIXa

@supra107 mam umowę z tauronem jako prosument i będą na dniach robić wymiennik ciepła u mnie w pokoju, to w sam raz do grania w pasjansa będzie
@ilmash ja ją wziąłem, bo jest szansa na wrzucenie dwóch sztuk na jednym mobo ze względu na „normalny” rozmiar samej karty. Komp do postprodukcji filmowej, więc nie było parcia na szybkość ramu tylko na ilość. Po niedzieli dojdzie Decklink oraz wewnętrzna macierz i będzie pięknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@rafau16: ja bardziej z założenia budowałem nolimit na pasujących do siebie komponentach(a jak się zacznie rozkminiać kompatybilność to idzie osiwieć), głównie dla rozrywki ale zdarza mi się mieć kilka wymagających VM z softem do automatyki, więc tutaj RAM+CPU, karta to stricte pod #cyberpunk2077 bo skoro przed zakupem i dodatkiem miałem już 550h to myślę, że kolejne 500h wbiję, ta gra w 4K RTX + HDR jest przepiękna i totalnie mój klimat
@ilmash nie wiem jakim cudem ale u mnie na tym zestawie w Cinebenchu na single mam 136 i 2208 na multi nie przekraczając 85 stopni xD

Też miałem srogi dylemat wybierając zestaw między amd a intelem. Z tym, że u mnie to nie było wahanie między i9 a Ryzenem 9 tylko rozważałem Ryzena Threadrippera Pro 5965 i płytę Asusa Pro WS ze względu na ilość linii PCI.
Miałem już w koszyku zestaw
rafau16 - @ilmash nie wiem jakim cudem ale u mnie na tym zestawie w Cinebenchu na sin...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 1
@rafau16: defaultowe kable zasilające na 12VHPWR? boga w sercu nie nosisz, bankowo za diabłem z brukseli głosowałeś...ale generalnie co do kabli czekam na CableModa custom, tylko to minimum 4-5 tygodni, więc jeszcze zmiany w budzie będą drobne

co do wyników to nie robiłem specjalnych benchmarków, robiąc teraz śniadanie o 11(grypa nie wybiera), YT w tle, odpalone GOGi, Steamy itd, w single 133, multi gorzej bo 1955, ale zakładam, że jakbym otworzył