Wpis z mikrobloga

@Kutafonix215 Czyli ktoś ma na spłatę kredytu i to go determinuje jako w porządku osobę? Przecież statystyczny kurnik to młodzi kredyciarze a nie złota 44, że serio są osoby które sie dorobiły
Czyli ktoś ma na spłatę kredytu i to go determinuje jako w porządku osobę? Przecież statystyczny kurnik to młodzi kredyciarze a nie złota 44, że serio są osoby które sie dorobiły


@Tiab: nie mowie ze cos kogos determinuje jako w porzadku osobe. Ale masz zwyczajnie duzo mniejsze szanse na patole. Jak ktos ma kredyt - tym lepiej, musi #!$%@? i go splacac a nie robic meline na bloku. Mieszkalem w wielkiej
@Tiab: w starym bedziesz miec i przez pieski i ludzi. To nie jest tak ze w starym nie ma psow - jest ich nawet pewnie wiecej przez generalnie lepsze tereny zielone w okolicy. To i tak progres nie miec ludzkiego moczu w windzie i spiacych bezdomnych na polpietrach.
@Tiab: na osiedlach z wielkiej płyty czuję się jak w jakimś opuszczonym mieście. Mało kiedy kogo spotkasz, nic się nie dzieje. Dla jednych będzie to zaleta i ja to rozumiem, ale ja wolę jak osiedle żyje. Darcie mordy przez dzieci kompletnie mi nie przeszkadza