Wpis z mikrobloga

Sobol nie nadaje się na trenera i pisałem to już dawno temu... Jednak jest małe "ale".
Tu najlepszy trener świata nie da rady. Jak masz patałachów, którzy nie potrafią strzelić na bramkę, albo dośrodkować to co winny jest trener? Oczywiście podejmuje absurdalne decyzje np. hiszpański ręcznik w bramce, ale bez jaj panowie... Jak jeden nieudacznik z drugim nie potrafią dośrodkować piłki, to jest kur skandal. Ta banda piłkarzy jest ch warta.

#wislakrakow
  • 9
@pietrek16: Nawet ślepa kura trafi czasem ziarno, a zepsuty zegar (bez baterii) pokazuje dwa razy dziennie... dobrą godzinę. Prawda, uratował.

@l--RAD--l Pozycja ligowa tego nie odzwierciedla. Na jakiej podstawie uznajesz, że mamy najlepszy skład?

@hufsa Nie wiem? Może Odra Opole, która jest pierwsza?
@Reiter1906 Przypominam, że co roku piłkarze którzy u nas nie dojeżdżał odchodzą do lepszych klubów gdzie grają kilka poziomów lepiej. Jeśli ktokolwiek jest tutaj czemukolwiek winien to pion sportowy i Jareczek.zasrany.#!$%@?
PS Nawet jeśli nie jest najlepszy to na pewno najlepiej opłacany (I to #!$%@? od 2 lat xd). Więc tylko jeszcze większa mela na ryj truskolaskiego powiernika który tak pięknie przejadł nasze pieniądze
@Derringer: Nie wszyscy odchodzący zaczynają grać lepiej. Ilu takich znajdziesz? Dwa nazwiska?
Nie wydaje mi się żeby ktoś przejadł nasze pieniądze. Nasze? Jakie nasze? Ten klub nie miał pieniędzy, gdy zaczynali go ratować. Nie mam zamiaru bronić syndykatu.
@Reiter1906 nie miał więc zwrócił się do kibiców. Dlatego to właśnie nasze pieniądze które zostały wyrzucone w błoto. Co do pierwszego akapitu to dwa przynajmniej w tym sezonie xd. Na szybko z głowy Kliment który będąc u nas rezerwowym kilka miesięcy po opuszczeniu nas strzela w lidze mistrzów, Jean Carlos nie łapiąc się u nas czasami nawet na ławce zostaje mistrzem Polski, odpalony przez Brzęczka Szota gra świetny sezon w górnej połowie