Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałem tylko napisać mirkom, że wykop przetrzymuje wasze stare loginy i maile, a może nawet telefony, ale jedynie mam potwierdzenie o logina i maila.
Zrobiłem sobie chwilowo konto na tym żałosnym portalu. Kilka tygodni później chciałem usunąć. Jednak pomyślałem, że nie będę czekał tych 30 dni tylko napiszę do supportu (w ogóle jak to śmiesznie brzmi, support wykopu to jakiś oksymoron) żeby od razu usunęli.
Jak mi odpisali to zaciekawiła mnie informacja, że mają mój mail przypisany do konta, które usunąłem kilka lat temu.
W mailu, który dostali ode mnie widniał mój stary nick.

Jak zauważyłem to i posłałem im pare uji z tego powodu to zaczęli mnie strofować żebym "zachował kulturę wypowiedzi" xD
Jeszcze odwrócili kota ogonem i odesłali odpowiedź na inne pytanie, niż zadałem. Napisali mi coś w stylu "jak nie mogłeś założyć konta na podany adres mailowy/numer telefonu to oznacza, że nie usunąłeś go trwale" - czyli typowy wykop support.

Napisałem im, że nie o to pytałem, ponowiłem pytanie i dalej już zachowali się jak typowy wykop support - olali odpowiedź.

Po tym co zobaczyłem jestem przekonany, że oprócz przypisywania danego adresu mailowego do kolejnych tworzonych kont trzymają też w bazie numery telefonów.

#moderacjacontent #moderacja #bekazwykopu #wykop @a__s - możesz mi wiesz co, @m__b - ty też.
@ZaufanaTrzeciaStrona @niebezpiecznik-pl to w ogóle legalne jest?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
@mirko_anonim:

wykop przetrzymuje wasze stare loginy i maile

w mailu, który dostali ode mnie widniał mój stary nick


Jeśli dobrze kojarzymy sprawę, nie usunąłeś swojego pierwszego konta z serwisu. Skontaktowałeś się z nami z adresu mailowego, do którego przypisane było aktywne konto. W momencie usunięcia konta, dane o których mowa, również są usuwane. Odezwij się do nas, zweryfikujemy temat.
✨️ Autor wpisu (OP): @wykop, to źle kojarzycie sprawę. Konto na 100%usunąłem. Nawet usunąłem z waybackmachine ślady po nim xD
Staracie się wcisnąć ten sam kit co przez maila.

Jest to do zweryfikowania w 5 sekund jak wpiszecie ten login i wyskoczy informacja "Ten użytkownik usunął swoje konto."

A wy jako modzi wykopu piszecie takie głupoty xD