Wpis z mikrobloga

Nigdy, ale to nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłuć eksperymentalnym preparatem przeciwko chorobie, która nie była dla mnie praktycznie żadnym zagrożeniem.
Pamiętam jaki to był dla mnie szok i jak było mi przykro jak się okazało jak wszyscy mają w dupie wolność, chyba, że chodzi o ruchanie i skrobanie - baby, lgbty taka wolność ważna. Ale żeby chłop mógł zdecydować o sobie to jest to, parafrazując pewnego libka, którego bardzo kiedyś szanowałem, "dobrowolne usunięcie się z cywilizacji".
Szkoda gadać, taka to była kompromitacja w moich oczach. Musiałem to z siebie wyrzucić bo myślę, że temat pandemii został już zakończony i nie będę miał już do tego okazji.

#koronawirus #szczepienia #lgbt #aborcja #konfederacja #zalesie #polityka
Viado - Nigdy, ale to nigdy nie wybaczę "liberalnym" elitom tego, że chcieli mnie kłu...

źródło: z30029792AMP,Wlodzimierz-Czarzasty--Szymon-Holownia--Donald-Tus

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: oj rozsierdziony debil ze szczepciobusu w #!$%@? agresywny xD. W zaden sposob nie odniosles sie do moich argumentow, o masowej covidowej amnezji, o wiecach w scisku i o braku trupow niczym z Bergamo powiem tak, nasraj se do ryja i nie strzep juz swoich wątłych rączek na swoje elaboraty, bo mam to pompie, bój sie zycia dalej zamordystyczny czubie ;). I tak jak napisales debilu " że jak jesteś
  • Odpowiedz
  • 0
@Viado dlatego trzeba głosować na konfe która jest przeciwko obowiązkowej służbie wojskowej a nie jak banda czworga!
#!$%@? jednak tylko swetry jest przeciw xD tylko konfa!
  • Odpowiedz