Wpis z mikrobloga

#kononowicz raz jeszcze, edytowane, bo wypok się popsuł. Szybkie info od kolegi( ͡° ͜ʖ ͡°) rozprawa z S. N 22 lutego 2024 w Bielsku. Kto chce może uścisnąć tam kopyto dla jego. To będzie 2 rozprawa. Potrwa kilka godzin. Pierwsza odbyła się bez wysłuchania stron miesiąc temu. Sąd wyraził zdziwienie, cytuję: "że na bazie dostarczonego materiału dowodowego pozew został w ogóle złożony. W skrócie: sąd mówi no fajnie panie Pimple ale masz pan na to jakieś dowody? I dostał czas do lutego na zebranie dowodów, których nie umiał zebrać przez rok.
" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy ktoś wie jaki sąd zajmował się ostatnio poczytalnością Konona. Tzn wiem, że białostocki, ale nie wiem czy okręgowy czy rejonowy. Wszystkie kompromitujące lateksów materiały proszę na priv. Jest duża szansa posprzątać raz na zawsze stajnię augiasza/centaura
  • 13
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: To powtórzę mój komentarz. Każda rozprawa jest zapowiadana jako ta która pogrąży wreszcie stronę przeciwną I zawszę kończy się następną. Fajnie będzie jak się uda w końcu #!$%@?ć oblecha, ale nie ma co strzelać szampanem, czy nawet go chłodzić póki co.
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: Tak jak napisałem, #!$%@? oblecha, chwała tobie, zajebiście, ale póki co to on jest niezatapialny, nikt się nie chce tykać gówna jakim jest kononowicz tak samo jak kogokolwiek #!$%@? tym gównem jak ekipa mleczna. I nie mówie tu tylko o sprawach sądowych, ale o policji, moprze, sdr i wielu innych instytucjach.
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: Nikt go nie aresztuje, to jakiś mit. Po prostu będzie można głośno mówić to co napisane w gazetach i nikogo już nie zastraszy za prawdę. No i będzie kwit dla jutuby + koszty sądowe dla jego a to już 11 miesiąc jest sprawa, czyli niemałe.
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: Czyli koniec końców i tak gówno wyjdzie, tylko tyle że po kieszeni dostanie. Dalej będzie klepał gównomateriały na mlecznego członka, dalej nie odpowie za lata okradania i manipulowania upośledzonymi w celach uzyskania korzyści finansowych, a artykułów i tak nikt nie będzie pisał bo nie chce się zagłębiać w tak skomplikowany temat. No ale cóż i tak życze powodzenia, każdy sposób dokuczania mu fajny, szczególnie ten finansow, bo górski żydek pieniążki
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: ale za co chciabys zeby go aresztowali? Nie lamie zadnych przepisow, a to czy jego dzialania sa morlanie okej to inna sprawa. Moze, ale to moze gdyby konon sam zeznawal ze jest mu zle, jest wykorzystywany na wiele sposobow, manipulowany, okradany, to moze daloby sie cos przybic. Ale po 1 konon nigdy tak nie zezna bo dostanie 100 zl, postrasza dpsem i tyle a po 2 nawet gdyby zeznal to
  • Odpowiedz
Nie lamie zadnych przepisow


@k-pow: tylko dzięki wykopowi, który trzyma go krótko i bardzo k. dobrze. On potrafi odwalić konkretnie: włamanie do meneli, transy, prostytutki, grzebanie po koncie w banku ..., tylko teraz nie ma jak bo jest pod obserwacją. Natomiast cały czas łże jak pies. Ile ten "człowiek" mnie w życiu okłamał to głowa mała
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: tak jak napisalem, z punktu widzenia prawnego, sradek nie lamie zadnych przepisow. Fajnie ze jest taki olgierd ktory zepsuje mu nerwow i narazi go na koszty procesowe ale wszyscy wiemy ze sprawa nie jest w sprawie szkolnej. I z drugiej strony: szkoda ze jest taki olgierd ktory nie umie trzymac pary tylko co lajw nazywa slawka #!$%@? a jego zone dziwka, ja wiem ze to sie dobrze klika na donejtach,
  • Odpowiedz