Wpis z mikrobloga

Jak już płacić za programy i usługi to tylko za te faktycznie przydatne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wjechała promka na najlepszego blokera reklam - Adguarda. 9 urządzeń za 67 zł, licencja dożywotnia (na tyle na ile dziś firmy rozumieją "dożywotnio", cześć Sygic, #!$%@? się).

https://www.pepper.pl/promocje/adguard-9-urzadzen-family-dozywotnia-740547

Najlepszą reklamą Adguarda w dzisiejszych czasach jest to, że o całej aferze reklamowej na YT dowiedziałem się z wypoka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#youtube #adguard #promocje #cebuladeals
  • 8
  • Odpowiedz
Jak już płacić za programy i usługi to tylko za te faktycznie przydatne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krupier:

fakt, jedne z najlepiej wydanych pieniedzy :))

I ta cala radosc z korzystania z androida bez reklam :))
  • Odpowiedz
  • 0
I ta cala radosc z korzystania z androida bez reklam :))


@sylwek2k: czasem przepuszcza w apkach, ale fakt, w większości jest skuteczny. Na minus, że nieco zamula internet po www.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krupier było niedawno za 40zł (na 3 urządzenia) ( ͡º ͜ʖ͡º) ale jak najbardziej polecam adguard, w przeciwieństwie do adblockerów opartych na DNS usuwa puste miejsce po reklamach.
  • Odpowiedz
Najlepszą reklamą Adguarda w dzisiejszych czasach jest to, że o całej aferze reklamowej na YT dowiedziałem się z wypoka


@Krupier: darmowy Brave zarówno na komputer jak i komórki też mi oszczędził tej dramy, więc taka reklama to trochę mało
  • Odpowiedz