Wpis z mikrobloga

Europejczycy mają niezły mindfuck czy popierać #palestyna czy #izrael w #wojna gdy tymczasem obie strony tego konfliktu mniej lub bardziej otwarcie nas nienawidzą XD no ale Europa ma przepalone styki bo przecież TRZEBA się opowiedzieć po którejś ze stron, podobnie jak to było przy wojnie NA Ukrainie, mimo że obie strony to nasi naturalni wrogowie, ktorzy akurat tłuką się ze sobą.

#europa #polityka #ue
Sepia - Europejczycy mają niezły mindfuck czy popierać #palestyna czy #izrael w #wojn...

źródło: uuu-trudne-pytanie-feministka-anna-zawadzka

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Czy Ty spałeś ostatnie 8 lat? xDDD


@johny-kalesonny: przez ostatnie 8 lat wyborcy PiSu stanowiący mniej niż 40% polskiego społeczeństwa mieli stuprocentową frekwencję i tylko dlatego PiS rządził że wyborcy pozostałych komitetów nie chodzili na wybory.

Flagi UPA są jak symbole AK


Nie są. AK nie współpracowała z nazistami.

Ukraińcy płacą więcej podatków, niż pobierają socjalu - ale to nie przeszkadza na przykład Tobie rzucać w nich gównem.


Nie dyskutujesz ze
  • Odpowiedz
przez ostatnie 8 lat wyborcy PiSu stanowiący mniej niż 40% polskiego społeczeństwa mieli stuprocentową frekwencję i tylko dlatego PiS rządził że wyborcy pozostałych komitetów nie chodzili na wybory.


@TurboDynamo: Ale jak nie chodzisz na wybory w momencie, gdy PiS przejmuje władzę, to ich wspierasz. W sensie de facto ci to nie przeszkadza.

Nie są. AK nie współpracowała z nazistami.


@TurboDynamo: Ale dopuszczała się zbrodni. To prawda, że te organizacje się
  • Odpowiedz
który tak nie znosi Ukrainy bez wyraźnego powodu xD


@johny-kalesonny: nie przypisuj mi swoich cech - ja nie "nie znoszę" Ukrainy. W zasadzie to lubię ten kraj. Napisałem w pierwszym poście dlaczego twoja teza o bliskości kulturowej Polski i Ukrainy jest zwyczajnym kłamstwem. Nawet tego nie przeczytałeś tylko zacząłeś mi przypisywać poglądy konfederatów. I wmawiać że nie znoszę Ukrainy. Więc znów się pomyliłeś - myślisz totalnie plemiennie.
  • Odpowiedz
Serio Dima zmieńcie śpiewkę bo już nikt na te wasze bzdury się nie nabiera. Mówicie że nas kochacie a w tym samym czasie podejmujecie wrogie działania. Nie jesteście nam bliscy kulturowo, w waszej kulturze bohaterowie to w naszej zbrodniarze a wasz święty symbol dla nas jest jak swastyka


@TurboDynamo: To napisałeś w pierwszym poście xD

Boli Cię dupsko o historyczną politykę na Ukrainie, widząc wszędzie agentów Ukrainy. Jak tutaj nie nazwać
johny-kalesonny - >Serio Dima zmieńcie śpiewkę bo już nikt na te wasze bzdury się nie...

źródło: Screenshot 2023-11-04 at 00.40.42

Pobierz
  • Odpowiedz
Boli Cię dupsko o historyczną politykę na Ukrainie, widząc wszędzie agentów Ukrainy.


@johny-kalesonny: nie boli mnie dupsko(znowu plemienne prostactwo z twojej strony) tylko napisałem tam dlaczego się mylisz co do bliskości kulturowej Ukrainy. Nie jesteśmy blisko z nimi kulturowo skoro mamy kompletnie inne postrzeganie zbrodniarzy wojennych. Święci z ukraińskiej kultury to zbrodniarze z polskiej. To ma być ta bliskość kulturowa?
Już bliżej nam do Niemców którzy tak jak my potępiają władze
  • Odpowiedz