Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: Ale z ciebie zwolennik zabijania dzieci bo potężna Armia Izraelska nie może sobie poradzić z pustynnym hamasem. Niemcy, ukraincy, ruski robili podobnie z Polakami wybijając całe wioski dla przykładu. jesteś zwolennikiem odpowiedzialności zbiorowej nawet dzieci byś nie oszczędził. HAAA TFUUU
@BayzedMan: miec tak sprany leb ideologia czy tam polityka zeby usprawiedliwac zbrodnie wojenne. To sie powinno leczyc. Tak samo ten komentarz powinno sie wklejac pod twoimi propagondowymi wysrywami odnosnie ukrainy.
@wladdan: Nie prawda zabijanie szczególnie dzieci zawsze mi przeszkadzało nie ważne jakiej narodowości . Ty masz rozdwojenie jaźni podwójne standardy, dzieci ukrainskie zabijane przez kacapów -źle- nie popierasz
dzieci Palestyńskie zabijane przez żymian -dobrze- popierasz izrael- i to zabijają na większa skale niż ruski na ukrainie to jest jak z tą grafiką .
ja nie popieram żadnych zbrodniarzy którzy mordują niewinnych cywili
Stabilizator - @wladdan: Nie prawda zabijanie szczególnie dzieci zawsze mi przeszkadz...

źródło: 4e216c909d62364fd946cfbee4358b81

Pobierz
@Stabilizator: popierasz kacapów zarówno na swoim pierwszym tu koncie jako krzysiek listonosz, bo banie na hejto jako listonosz i tu jako stabilizator.
Pokaż jeden post gdzie byś miał pretensje do kacapii o zabijanie cywili?
Jeden post gdzie pochwaliłeś Ukrainę że zabijają wrogów Polski?
@ziko100
@BayzedMan:

Taką cene muszą płacić dzieci za głupote hamasu


Warszawa, kwiecień 1943 r.
Trup ściele się gęsto, zwłoki małoletnich pokrywają ulice, likwidacja getta idzie pełną parą.
Przechodzący obok bladźman:
"Taką cenę muszą płacić dzieci za głupotę żydowskiej organizacji bojowej."
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BayzedMan:

https://wykop.pl/link/7261647/dlaczego-hamas-nie-zbudowal-schronow-dla-cywili

Tyle w temacie.

Palestyńczycy sami nie chcą chronić cywili, używają śmierci w celach propagandowych. elo


https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraincy-przechwycili-rozmowy-rosyjskich-zolnierzy-bedzie-taka-rzez/6vgebf4
Tyle w temacie.

Ukraińcy sami nie chcą chronić cywili, używają śmierci w celach propagandowych. Mało tego uzywaja ich jako ludzkich tarcz.
elo