Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw #dziewczyny #smutnaprawda #prawda #mocne

Generalnie nie ma co się wkurzać na dziewczyny to nie ich wina że wybierają najlepszych genetyczne mężczyźn bo to jest po prostu wynikiem Natury bo w gruncie rzeczy wszystko sprowadza się do przekazania genów ale nie byle jakich a tych najlepszych Natura jest bardzo brutalna ale z drugiej strony bardzo skuteczna Przecież w świecie zwierząt najsłabsze ogniwa z potomstwa są zabijanie przez swoich rodziców a z racji tego że ludzie to też zwierzeta to robimy podobne ale w inny sposób (oczywiście nie licząc Aborcji) traktujemy przegrywow genetych jak gówno żeby się sami zabili Brzmi bardzo Brutalne ale niestety tak to wygląda istnieją kraje które umożliwiają przegrywom sami się zabić przez eutanazja ale nie jest to dostępne wszędzie również Naturalne jest to że Zarówno Chady jak i dziewczyny wolą się ruchać a nie zakładać związki według piramidy maslowej (piramida potrzeb) Uprawnienie seksu jest na pierwszym miejscu a takie rzeczy jak związki i oto: dopiero na 3 miejscu z stąd tyle zdrad w związkach po prostu ludzie naturalne wolą uprawiać seks z topka genetyczna zarówno w przypadku kobiet i mężczyzn niż wychodzić w związki z to jedyna/jednym Normictwo musi wreszcie rozumieć że świat świat sprawiedliwy nie istnieje bo taki świat jest doswałnie wbrew naturze.

power-weak - #blackpill #przegryw #dziewczyny #smutnaprawda #prawda #mocne 

Generaln...

źródło: temp_file3189710170121587576

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@power-weak: To się nie wyklucza. Trzeba to rozumieć, ale #!$%@?ć się można. Dlaczego mam uważać, że obce geny są lepsze, bo typowi później włosy zaczęły wypadać i ma bardziej kwadratową szczękę, mimo że jest kompletnym imbecylem? Ja przez lata chciałem znaleźć różową z podobnymi zainteresowaniami, opiekuńczą, zaradną, a wygląd miałem w sumie w dupie - technicznie też "natura" ale na cechy ja patrzę osobiście inne niż większość. I co? I gówno
  • Odpowiedz
  • 0
@77023

Ja po prostu pisze jak to działa my jako ludzie możemy kontrolować nasze naturalne instynkty ale one nadal tam są i podświadome zawsze będziemy uważać osoby Ładne za lepsze niż brzydkie
  • Odpowiedz
  • 0
@itsoverforme32445

Jak mówiłem my ludzie naturalne wybierają topke genetyczna która Normictwo nie jest kiedyś nie było tyle opcji dlatego kobiety brały takich teraz kobiety mogą sobie wybierać kogo chcą bo takie aplikacje jak tinder czy Badoo istnieją
  • Odpowiedz
@andrzej-pawelec: Ja miałem podobnie i powiem bardzo niepopularną opinię, którą może ktoś wyśmieje, ale jakaś dziewczyna straciła naprawdę fajny materiał na męża, ojca jej dzieci. Taka prawda.

Wielu chłopaków, którzy pozostali tak jak ja na mieliźnie, to naprawdę fajni, ogarnięci życiowo goście, którzy mają podobne myślenie do nas, to znaczy wcale nie szukali księżniczek, tylko normalnych, przeciętnych dziewczyn.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kopytnik_1

Mężczyzny pomimo że też najchętniej by ruchali modelki to jednak są oni bardziej "otwarci" a te słabsze genetyczne kobiety natomiast z jakiegoś powodu w przypadku dziewczyn to tak nie wygląda one praktycznie zawsze chcą Jakiegoś Chada
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Może tak by było, gdybym faktycznie lata temu nie zjechał w dół przez wszystko co mi się przydarzyło.

Jestem zniszczony jako człowiek więc w tym momencie pewnie niespecjalnie to jakaś strata, ale kilka lat temu pewnie umarł w środku wrażliwy młody chłopak z którego coś by było.
Tylko że go nic nie zmienia, bo jako mężczyzna jestem niestety prosto zastępowalny przez losowego patusa, który zaleje jakąś "normalną dziewczynę" bo ta
  • Odpowiedz
  • 0
@andrzej-pawelec

Sorry źle napisałem. możesz ich nienawidziec ale głównym powodem tego jest Natura. Natura sama w sobie nie jest zła lub dobra po prostu jest Niektóry (Chady) są bardzo zadowoleni z tego jak ona działa inni (przegrywy i Normictwo) już wcale nie
  • Odpowiedz
@power-weak: No ale co to zmienia? Bo to jest trochę autystyczna rozkmina. Jak będę nienawidzić naturę zamiast kobiet to w moim życiu generalnie nic się nie zmieni - poza tym że będę miał faktycznie istniejącego "wroga" którego mogę nienawidzić. Nawet jak stwierdzę, że to natura i że w takim wypadku to nie ma tak że to jest źle albo dobrze, to I tak nie zmienia to mojego życia w żaden sposób.
  • Odpowiedz