Wpis z mikrobloga

Dobra chłopaki, sprawę mam.

Poznałem świetną dziewczynę, z wyglądu i z charakteru 10/10. Świetnie się dogadujemy, mamy wspólny, dobry vibe. Jest prześliczna, mój typ w 100%. Natomiast jest jeden problem. To znaczy nie wiem czy to jest problem czy nie, ale jednak jest to jakaś "przeszkoda" w pójściu dalej z tą relacją.


Bardzo nie chcę jej skrzywdzić, bo jest naprawdę w porządku i lubię ją, chciałbym pchać relację dalej, bo mi bardzo na niej zależy. Od razu mówię, laska nie leci na hajs, nie ma powalonych koleżanek, nie plotkuje, wszystko zweryfikowałem. Jest tak, jak bym chciał. Naprawdę. Natomiast ten "problem" powyżej nie daje mi spać i nie wiem, co mam zrobić - autentycznie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Może ktoś mi coś doradzi w tej kwestii albo raczy dobrym słowem?

#zwiazki #dzieci #kobiety
  • 29
  • Odpowiedz
@BelleDerphine: zastanów się jak od strony bliskości intymnej będzie wyglądała ta relacja i czy zbliżenia z biologicznym facetem to jest coś, co da Ci satysfakcję w tej sferze
  • Odpowiedz
@BelleDerphine: tagujesz #dzieci, ale jeśli sam jesteś biologicznym mężczyzną, to niestety ale z tej mąki chleba nie będzie. To chyba jedyny minus, jeśli zakładałeś biologiczne potomstwo
  • Odpowiedz
@BelleDerphine: cokolwiek was uszczęśliwi. Pary homo nie są zbyt trwałe, a potem będzie niezłe jajo jak wrócisz na heteryckie randki i wyskoczysz lasce ze zwierzenia że twój ex był tranzystorem.
  • Odpowiedz
@BelleDerphine: szanuję odpowiedzialną postawę. Dlatego o adopcji cicho sza przy babci, a potem powiecie że Waszej produkcji bobo, a u babci słabo z pamięcią w jej wieku to jakoś to łyknie
  • Odpowiedz
przecież to kobieta


@BelleDerphine: ktoś cię oszukał. Kobiety nie mają prostaty, jabłka Adama, chromosomów XY, penisa, jąder, oraz wielu, wielu innych "detali". A to że czuje się kobietą.. to równie dobrze może czuć się latarką na baterię. Co do potomstwa to nie za wcześnie na plany? Najprościej surogatka, choć to skomplikowane formalnie i bardzo pochrzanione dla potomstwa... niemniej prostsze niż adopcja.
  • Odpowiedz
  • 0
@kosmita co ty #!$%@? gościu, ja tu się zastanawiam czy wchodzić w związek a ty mi wyjeżdżasz z surogatką xD
Nikt się nie czuje latarką, nazywam fakty które poświadczają jej dokumenty
  • Odpowiedz