Wpis z mikrobloga

No rozdupcy mnie. Byłam z karta #revolut w 4 bankomatach i w żadnym nie dało się naraz wypłacić więcej niż 1000. Byłam w PKO, Millenium, ING i pekao. Sama mam konto w Millenium a niebieski w ING wiec wiem, ze da się tam ich kartami wypłacić na raz kilka tysięcy. Ale nie revolutem. W pekao to w ogóle abstrakcja bo maksymalnie 500 XD Nie ma ustawionego limitu. 5 razy to sprawdzałam, czy sobie czegoś nie ustawiłam ale nie, mam ustawiony brak limitu. I próbowałam przeklikać uparcie swoją kwotę, ale musiałam się poddać i wypłacać to na raty.

#bank #bankowosc #bankomat
  • 6
  • 0
@saggitarius_a pewnie dotyczy to każdej obcej karty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tylko minus jest taki, ze jak mam konto w Millenium i chce wypłacić więcej to idę do Millenium. A revolutem nie mam takiej opcji.
Tylko minus jest taki, ze jak mam konto w Millenium i chce wypłacić więcej to idę do Millenium. A revolutem nie mam takiej opcji.


@rudyba: jak przelejesz z revoluta do millennium (lub innego polskiego banku obslugujacego ekspress elixir w danym momencie) ponizej 5k, to przelew dojdzie w kilka minut. wtedy korzystasz z karty ktora ci pozwala wyplacic wiecej i nie placisz tez prowizji za bankomaty u revoluta
  • 0
@rtg_ przelewałam już z revoluta na Millenium i nie szło to kilka minut wcale. Niby czytałam, ze tak powinno być, ale nie zauważyłam tego z Millenium. Kilka godzin szło.