Wpis z mikrobloga

@Tomulec: i 1 ligowy zespol. Serio nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc bo chyba niektorzy zapomnieli sezon w ktorym z gksem wygralismy 6:1 w pucharze xd
  • 0
@czmyk: nie popadam w zadna euforie tylko dziele sie rozwazaniami po 1 polowie a ciesze sie bo spodziewalem sie ciezkiego meczu i nawet kolejnej przegranej
  • 0
@czmyk: i przy okazji tamten sezon z ktorym wygralismy 6:1 z gksem byl sezonem w ktorym bylo mistrzostwo takze nie obrazilbym sie gdyby i tak mialo sie skonczyc w tym sezonie
@Tomulec: Byłem w zeszłym roku na meczu Legii kolega z pracy namówił mnie, a ja żonę.
Wy serio tak spędzacie czas? Przecież to urąga godności ludzkiej, płacić za bilet i obserwować tych osobników.
Ja rozumiem na żyletę, bo koneksje, można dragi ogarnąć itp, ale tak, że człowiek myśli sobie, "aaa, pójdę na legię, obejrzę mecz" no to to się powinno z mandatu skierowanie na jakiś rezonans czaszki wysyłać, bo gdzieś pod
@Tomulec: Podziwiam zaangażowanie, bo jakbym miał płacić za oglądanie człowieka który kopie piłkę od 5 roku życia, następnie dzięki rodzicom kope ją pod okiem trenerów, poświęca całe życie na kopanie piłki, a i tak gra jak ostani epileptyk na psylocybinie i dostaje jeszcze za to 10 średnich krajowych miesięcznie, to jakby mi srał do oczu. Za co jeszcze zapłaciłem. Podziwiam oddanie kibiców, i nie chodzi mi tu o konkretny klub.