Wpis z mikrobloga

@Bad_Wolf Mysle, ze nie bierzesz pod uwage uzytkownikow telewizorow i telefonow. Adblock nie wszedzie dziala. Wiadomo mozna blokowac sama siec, ale ludzie tego nie potrafia albo im sie nie chce. Czasem uzywam youtube music przez chromecast, ktory tez dziala z premium. Ilosc uzytkownikow youtube na swiecie jest strasznie wielka. Watpie, ze maja problemy ze sciaganiem suba. Po prostu konczy sie trialowa marchewka na poczatek.
@DeltaFosBeta No wlasnie nie do konca tak jest. Na papierze wszystko fajnie, ale chromecast natywnie jest googlowski, a spotify direct jest gorsze i wolniejsze. Niektorzy preferuja dziwiek z youtube music. Do tego najwieksza baza i najlepszy algorytm. Do jakosci jest tidal, ale to zupelnie osobny temat.
@NielegalneKretowisko: zanim pojawiły się te serwisy, miałem duża bibliotekę muzyki dobrej jakości w mp3 i flac na dysku. Potem przesiadłem się na spotify premium w najwyższej jakości na niezłym sprzęcie audio i kiedy włączę youtube music różnica jest dla mnie znaczącą na niekorzyść tego drugiego. Algorytm natomiast mają świetny.