Wpis z mikrobloga

@menzwykop: Teraz to na pewno nie kupuj i nie słuchaj się takich dzbanów jak ten wyżej. Zawsze miesiąc przed black friday ceny idą w górę żeby było z czego obniżać. Nawet jeśli część promke będzie lipa w stosunku do października to kupowanie czegokolwiek teraz to największy blad
@menzwykop: W Polsce nie ma i nie było promocji które mają sens.
Potrzebujesz to kupujesz i tyle, a jak nie potrzebujesz na już tych opon, to poczekał bym do lutego/marca kiedy wejdzie rocznik 24r produkcji. po co teraz ryzykować na kupno jakiś leżaków ze stycznia.
@ziomus13: tyle ze mamy teraz to prawo co nakazuje podac cene z ostatnich 30 dni wiec wałki na cenach moze bedą mnie zuchwałe, ale fakt ze w sumie w polsce to raczej lipa jest a nie black friday
@cwlmod: Sam jesteś dzban chopie. NIKT nie robi promocji na opony w środku sezonu. Teraz ceny idą w górę, każdy chce zarobić. Czas na zakup zimówek był we wrześniu, początek października. Wtedy jest najtaniej :)
@menzwykop @ziomus13: Sorry ziomek. Poyebały mi się wątki na które odpowiadałem. Oczywiście masz rację,bo felgi i opony mają teraz wysoki sezon i black friday jest kompletnie nieistotny dla tego rynku