Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mireczki. Dzisiaj wpada mi 33 lvl. I chce mi się żyć.

10 lat temu, kiedy byłem lepiej zbudowany, młodszy, miałam więcej znajomych etc. Byłem samotny i żyło mi się źle. I teraz widzę, że to nie moja wina, że to nie ja byłem do dvpy, bo jakaś laska mnie nie chciała czy bo byłem za mało umięśniony. Po prostu tak działa los.

Czasem trzeba odczekać lata na fajny związek. Czasem trzeba przewalić młodość w kilku januszeksach, żeby docenić swoją robotę. Czasem trzeba przewalić młodość i zdrowie na opiekę nad je*nietych rodziców czy dziadków...I nie ma czegoś takiego jak "odcinam się dzisiaj", bo życie często nie daje takiej opcji.

I trzeba tak przegrać młodość i to często - żeby los wreszcie się odmienił. Jeśli macie dziś 20, 30,40 czy 50 lat i brakuje Wam tego uczucia co mi dzisiaj to życzę Wam go gorąco z całego serduszka. Los się musi odmienić jak powiedział #kazik

#przemyslenia #gorzkiezale #feels



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@PfefferWerfer: ale to ja dodałem 4 wyznania to były uznane za oczywiste fejki mimo że były to historie prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°) widać że jakaś nowa moderacja na tagu anonimowych która nie ogarnia i wrzuca fejki a odrzuca prawdziwe historie ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi to w realu nawet ludzie nie wierzą czasem ale do moderatorów powiem żeby wyszli z piwnicy i