Wpis z mikrobloga

Tam teraz sa klotnie jakies przepychanki, ze nowe zespoly sa beeee a inni mowia, ze wiecej zespolow to lepiej. Ja natomiast powiem krotko. Jestem calkowicie poza ta cala dyskusja. Nic mnie ona nie interesuje. Mnie obchodzi jedynie jedna rzecz.. zeby ten gowniany zespol o nazwie Haas zostal wywalony i zaorany. Jak dla mnie stawka moze liczyc nawet i 9 zespolow czyli 18 samochodow. Ta gowniana ekipa amerykanska i tak nie ma zadnych ambicji. Niby team z USA a mentalnosc jak w jakims polskim januszexie gdzie kazdy ma wszystko i wszystkich w dupie. Byle swoje odwalic jak najnizszym wysilkiem, skasowac hajs i do domciu szybko uciekac. Zarobic a sie nie narobic. Jakis Kadilak czy Andretti? Nie to jest najwazniejsze. Najwazniejsze zeby to gowno o nazwie Haas zaorac, wyrzucic do smietnika, zapomniec. Tylko tyle mnie interesuje.
#f1
JulianGangol - Tam teraz sa klotnie jakies przepychanki, ze nowe zespoly sa beeee a i...

źródło: the-new-haas-f1-pit-wall-gantr-1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@JulianGangol: sam Gene Haas przyznał że go nie interesuje walka w czołówce, że nawet za 10 miejsce ma hajs i nawet lepiej bo nie musi wykładać nie wiadomo ile hajsu. Że według niego 2021 był idealny, bo nic nie włożył za kilkadziesiąt milionów za miejsce w WCC i tak wpadło
  • Odpowiedz