Wpis z mikrobloga

@Antibambino: 31 lat . Tylko laska z którą coś grubo jest nie tak jest w tym wieku sama. Wszystkie "hehe singielki" 30+ które znam albo są #!$%@?ęte albo nie umieją żyć w związku z facetem (egoizm i/lub brak szacunku do potrzeb, zainteresowań i pasji faceta).
  • Odpowiedz
Tylko laska z którą coś grubo jest nie tak jest w tym wieku sama. Wszystkie "hehe singielki" 30+ które znam albo są #!$%@?ęte albo nie umieją żyć w związku z facetem (egoizm i/lub brak szacunku do potrzeb, zainteresowań i pasji faceta).


@FuckYouTony: to są bzdury, to samo tyczy się facetów
  • Odpowiedz
@FuckYouTony: Kurde, ja się zapowiada będę takim 30+ singlem za parę lat. Obecnie wolę luźne relacje i nie czuję żeby się to zmieniło.
A takie profile bez zdjęc, to ja zawsze traktuje ze laska ma nadwagę XD. Jakby zero chęci „zaryzykowania”, bo mam lepsze kandydatki.
  • Odpowiedz
@Antibambino: 31 lat . Tylko laska z którą coś grubo jest nie tak jest w tym wieku sama. Wszystkie "hehe singielki" 30+ które znam albo są #!$%@?ęte albo nie umieją żyć w związku z facetem (egoizm i/lub brak szacunku do potrzeb, zainteresowań i pasji faceta).


@FuckYouTony: mam kuzynke, ładna (7-8/10), która ma 32 lata i jest sama. Prawdopodobnie nigdy nie miała chłopaka, była wzorową uczennicą od zawsze. Nie była nigdy
  • Odpowiedz
  • 0
mieszka na małej wsi i po prostu nie ma okazji spotykać się z nowymi ludźmi


@qdry: Macie tam internet, a o samochodach, pociągach nie słyszeliście? Może jest całkowicie aseksualna, bo inaczej hormony zrobiłyby swoje i choćby konno, dostałaby się do większej miejscowości z dyskoteką, a tam wiadomo.
  • Odpowiedz
@Antibambino: no własnie nie jest taką osobą, to bardziej cicha i wycofana osoba. Wśród swoich jest rozrywkowa, ale wśród obcych jest bardziej niesmiałą introwertyczką. Nie ciągnęło jej do jakich zwierzecych imprez i dyskotek, wolała iśc na domówkę do koleżanek. Nie każdy jest zwierzęciem, którym sterują hormony, charakter danej osoby tutaj jest kluczowy. Może źle, że napisałem o tym na tagu pełnym trolli, ale chciałem pokazac, że świat nie jest czarno biały.
  • Odpowiedz