Wpis z mikrobloga

ok, ale porównuje podobne Gniezno i Inowrocław


@stuparevic:

Pomińmy już to że cała prowincja poza miastami wojewódzkimi wymiera i miasta powiatowe to teraz umieralnie.

Z Gniezna do Poznania masz 60 km drogą ekspresową S5, w 30 minut jesteś.
Z Inowrocławia do Poznania masz 130 km, z czego połowa drogą krajową i druga połowa tyle samo co z Gniezna, dojazd trwa 1,5h.

Inowrocław to miejsce nikomu nie po drodze, będzie coraz bardziej
  • Odpowiedz
@stuparevic: dobra, odpowiem bo widzę, że tutaj masa gownowiedzacych jopkow, co się silą na mądrość siedząc w swoich kurnikach 43m2 za 750 000 k na Psim Polu.

Jedna rzecz Panowie powiedzieli mądrze- to miasto jako miasto powiatowe jest generalnie martwe. Mało rozrywek, nie pójdziesz do baru z kolegami studentami, bo nie ma studentów. Nie zjesz też sushi za miliony monet, bo nie ma do tego targetu.

Ale jak już masz więcej
  • Odpowiedz
@StrongSilentType: to ja tak samo przeprowadziłem się z Poz do Gniezna, tylko że to moje rodzinne miasto więc był to raczej powrót, do Poz jeżdżę ok. 40 minut bo mieszkam z drugiej strony Gniezna, ale za to ciekawszej (las, jezioro). Z tym że pracuję hybrydowo więc nie jest to męczące. Wcześniej do roboty jeździłem około 25-35 minut ale było to o wiele bardziej męczące niż jazda a4 i s5.
  • Odpowiedz