Wpis z mikrobloga

@fuji: Podaj cwaniaku wilgotność :) Akurat temperatura małe znaczenie ma dla organizmu, wilgotność już tak :) Wszędzie tam jest powyżej 70%, a to już szkodliwe dla zdrowia, chyba że się tam urodziłeś, ale to i tak nie jest dobre dla zdrowia.
@fuji: U mnie pokazuje trochę więcej, ale nie przekracza 70%. Dość ciekawe, bo gdziekolwiek byłem w tamtych rejonach, to wilgotność biła ponad 70. Ja jestem miłośnikiem zimy, więc nie zazdroszczę :)
@Pshemeck No bo zwykle jest tu 80+ ale teraz jest taki okres „europejskiego lata” gdzie jest sucho i nie tak gorąco. Ja kocham gorunc ʕʔ poniżej 25 stopni to tortury dla mnie
@fuji: Jeśli swoje dzieciństwo przeżyłeś w Europie, to na twoje zdrowie to nie wpływa dobrze. Zabić nie zabije, ale choroby płuc i niewydolność serca może już zabić Europejczyka. Jak wspomniałem wyżej, wolę zimę, i omijam takie miejsca. Jednak jak zdrowy jesteś to sobie tam pożyjesz. Faktem jednak jest, że na zdrowiu to się w jakimś stopniu, nawet minimalnym odbija.
@Pshemeck Póki co jestem tu chyba w najlepszej kondycji zdrowotnej w całym swoim dotychczasowym życiu i nie narzekam ʕʔ Rok temu wróciłem na święta do PL, przypomniałem sobie jak pizga złem i podziękuję za zimę na następne 5 lat ( ͡º ͜ʖ͡º)