Wpis z mikrobloga

@magdalena-kaczmarek1: Pani Magdaleno, przemawia przez Panią skrajna nienawiść, zacietrzewienie i zawiść. Naprawdę Pani marzeniem jest to, aby komuś uprzykrzyć życie? Proszę się poważnie Pani Magdaleno nad sobą zastanowić, bo na tym wózku to Pani daleko nie zajedzie, wspomni Pani kiedyś moje słowa. Pozdrawiam
z fartem
  • Odpowiedz
@Kamila18: według mnie to nienornalne zachowanie żeby jakieś emocje i uczucia żywić względem osób z telewizora, no ale nie moja sprawa tak na dłuższą metę to nie będę się awanturował tutaj
z fartem
  • Odpowiedz
@itsagoodnick: ale Ty nie będziesz mi rozkazywał mordko co ja mam zrobić, ani jak mam żyć, po to są komentarze, żeby komentować, skrytykowałem postawę i tutaj tag nie ma żadnego znaczenia. Widzę, że dla Ciebie też kultura osobista jest czymś obcym, i nie potrafisz rozmawiać na poziomie, także wybacz mordko, ale nie będę więcej zniżał się do odpowiadania na tego typu wiadomości
z fartem
  • Odpowiedz
@Hissis: Mordo, ale ja Ci nie rozkazuję. Ty się sam tu wbiłeś szydząc z Koleżanki :) Daj tag na czarną, bo widzę, że w gorących Ci on w oczy szczypie i po sprawie. Nie oglądasz - nie komentuj i tyle. Nie czaję wbijania na tag i z ostracyzmem komentownia jak bardzo tag jest zje.bany. A Ty akurat używasz szyderstwa.
  • Odpowiedz