Wpis z mikrobloga

Niby co tu szurskiego?


@UltymatywnyUltimo: jak rozumiem u Bosaka w domu jest również zakaz horrorów i w ogóle bajek, a na cmentarz też w sumie nie chodzą bo pod ziemią są szkielety o zombie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UltymatywnyUltimo: Religia sama w sobie jest niczym nie popartym domysłem opierającym się na relacjach osób które twierdzą, że miały objawienia dotyczące aspektów danej religii których to zazwyczaj nie da się w żaden sposób racjonalistycznie udowodnić
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Tak się potoczyły dzieje że KK oddziałuje w naszym społeczeństwie, komuś się to podoba, innym nie. Zależy jaki wpływ masz na myśli, ja jestem z tych którzy doceniają i dostrzegają wkład cywilizacji Christianitas ale też rozumiem że nie każdy zgadzać się z tym musi, w końcu mamy wolność wyboru.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: W sumie jest to ciekawe, że Kościół przez stulecia przejmował i dopasowywał istniejące pogańskie tradycje do swoich wierzeń i rytuałów, a teraz nie są w stanie zaproponować niczego, co by "przykryło" Halloween tak aby dzieci mogły zbierać cukierki zgodnie z religijnym kanonem.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Epistemologia jak i ontologia czerpie z niewyczerpanego źródła jakim jest rzeczywistość, nauka nigdy się nie skończy tak też i zawsze będzie miejsce na metafizykę.
  • Odpowiedz