Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w Warszawie koncertuje amerykański rapper Fat Nick. Młody gagsta z Miami napisał na swoim fejsie apel do polskich kobiet:

"Polska, jestem tu dzisiaj na koncercie, mam amerykański paszport dla mojej przyszłej żony, która może mi zrobić pierogi"

Na pewno już nie jedna polska dzieczyna teraz szuka w necie przepisów na pierogi, byle by dostać amerykański paszporcik XD.
#przegryw #bekazrapsow
CulturalEnrichmentIsNotNice - Dzisiaj w Warszawie koncertuje amerykański rapper Fat N...

źródło: Fat Nick

Pobierz
  • 22
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Czy naprawdę kogoś dziś jara amerykański paszport? Od tylu lat jesteśmy w UE, cała zachodnia Europa stoi otworem, z jej wadami, ale i plusami, których próżno szukać w Hameryce. USA to nie jest dobry kraj do życia, to jest znakomite miejsce, żeby je turystycznie odwiedzić, bo samej ciekawej przyrody i parków narodowych mają tyle, że pół życia można by po nich łazić.
@CulturalEnrichmentIsNotNice: kto chociaż troche się interesuje stanami od strony socjo-ekonomicznej to wie, że jest tam syf, kiła i mogiła, w żadnym stanie już za minimalną nie wynajmie się własnego lokum, ewentualnie schowek na miotły, w miejscach takich jak SF czy Sillicon Valley są bezdomni, którzy są programistami i inna masa wewnętrznych problemów, o których raczej się nie mówi zbyt głośno jak chociażby kryzys migracyjny czy problemy na rynku mieszkaniowym