Wpis z mikrobloga

Nie powinienem tego pisać, ale mnie śmieszy ich głupota ( ͡ ͜ʖ ͡)


@telemach20: Dziadek w wieku 92 lat nie myśli już trzeźwo, nie wytykałbym mu, że dał się na to namówić komuś komu instynktownie ufał. Cała wina spoczywa na kierowcy.
  • Odpowiedz
@telemach20: to okolice z których mam duża część rodziny, ziemia ta wyniosła na świat talich wielkich jak Mateusz Morawiecki czy Woijtunik, czy sławny już Paprykarz.

Ogólnie jest tam coś w powietrzu takiego że ludzie tam albo sązdrowo yebnieci albo radykalni
  • Odpowiedz
@teslamodels: Chyba każdego stary #!$%@?ł jakiś przypałXD u mnie to akurat jest norma, ale jak człowiek mieszka na częściej na wsi niż w mieście i zadaje się z debilami to samemu się staje takim jak oni. Niestety
  • Odpowiedz
@Freja_: mam dwie babcie koło 80, także z doświadczenia Ci powiem, że ludzie w tym wieku głupieją. Nie umieją wyczuć co jest jest dobrym pomysłem a co nie. Nie umieją ocenić swoich sił.
Jedna babcia która ma problem z przejściem przez krawężnik chciała kupować elektryczny rower na 3 kółkach. Gdyby cała rodzina jej tego nie odradzała to pewnie by kupiła i #!$%@?ła się już przy wsiadaniu ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz