Wpis z mikrobloga

Oho jakas elita tam pewnie mieszka, Seba, Matys? Konwerter pewnie pelny wody, moze to juz w ogole nie dziala ale nie zdemontuje smiecia. Matys przerobi antene na propagande klubu, nie zabronia mu.
  • Odpowiedz
@Elijahu: czego nie rozumiesz? Raczej rowno pod sufitem taki typek nie ma by przerabiac antene na godlo klubu, fanatyk. A konwerter i sam przewod wspolosiowy wyglada na mocno zjechany wiec moze i ta antena nie dziala do celow w jakich ja zamontowano. A wiec Matys lub Seba mieszka za sciana. Nikt na poziomie nie podnieca sie jakims klubem pilki kopanej na skraju spadku do jakiejs tam podrzednej ligii w dodatku niezdolnym
  • Odpowiedz
@marsjanin2012 weź leki. Nawet jak ta antena nie działa tylko jest ozdobą to co z tego? Lepiej jak to pomalował niż publiczną ścianę jakąś. W dodatku to po prostu herb, nic kibolskiego zbereźnego
  • Odpowiedz
  • 0
@marsjanin2012: @Tommy__ to ze spaceru po Oleśnicy ( ͡º ͜ʖ͡º) Wrzuciłem zdjęcie jako ciekawostkę, a nie żeby się spinać kto mieszka w mieszkaniu z taką anteną xD

Zwracała na siebie uwagę, zrobiłem fotkę i wrzuciłem tutaj. Nic więcej :D
  • Odpowiedz
@Elijahu: biore, jednak nie stac mnie na pelna dawke. WKS kojarzy sie z przyglupami malujacymi elewacje, wlepki w MPK, Matysem i Seba dla ktorych klub to cale zycie. I taki klubowicz taka antene zrobil. Podobny poziom co babcia wystawia JP2 zdjecie w oknie. Sciane pewnie tez pomaluje bo fanatyk nie ogranicza sie i jest ekspansywny. Ale zgadzac sie nie musisz. Szkoda ze nie przelal kasy jaka wydal na te prace przy
  • Odpowiedz
Nikt na poziomie nie podnieca sie jakims klubem pilki kopanej na skraju spadku do jakiejs tam podrzednej ligii w dodatku niezdolnym do utrzymania sie samemu.


@marsjanin2012: Mówisz o liderze Ekstraklasy

WKS kojarzy sie z przyglupami malujacymi elewacje, wlepki w MPK, Matysem i Seba dla ktorych klub to cale zycie. I taki klubowicz taka antene zrobil. Podobny poziom co babcia wystawia JP2 zdjecie w oknie. Sciane pewnie tez pomaluje bo fanatyk nie
  • Odpowiedz
@Rancor: ano mi sie w glowie nie miesci ze mozna sie podniecac sportem ale spoko, panowie z brzuszkiem kibicuja kopaczom. Wolny kraj. Za to sprawdzilem 2023 moze lider ale rok temu byl na 15 miejscu, czas szybko leci i odbili. OK moja wina, zyje informacjami sprzed roku. Albo zle tabelki odczytuje bo robie to pewnie drugi raz w zyciu. To bardzo stabilny poziom trzymaja ;)
  • Odpowiedz
ano mi sie w glowie nie miesci ze mozna sie podniecac sportem


@marsjanin2012: Ok, ale to chyba nie powód aby kogoś za to obrażać, albo generalizować, co nie? Każdy żyje po swojemu i każdy ma inne hobby

To bardzo stabilny poziom trzymaja ;)


@marsjanin2012: To była kwestia zmiany trenera
  • Odpowiedz