Wpis z mikrobloga

Tak. Wlasnie zmieniłem z tego gówna na zdjęciu na nowe zimówki. Te zostawiam na dojechanie jako letnie bo w trzecią ich zimę juz im nie zaufam. Nigdy wiecej całorocznych.
@Alchemik88 Pierwszą zimne jeździło mi sie nimi super. Jak pelnoprawna zimowka. Z kolejnym sezonem coraz gorzej. Wystarczylo trochę śniegu, abym mial problem z wyjechaniem z parkingu pod blokiem. Auto przestalo pewnie trzymac się drogi jak niegdys. Dodam tylko, że mieszkam chyba w najbardziej plaskim rejonie Polski, a snieg tutaj rzadko widuje.

Przejechalem nimi moze 30k km, bieznik ma obecnie 4 mm. Szykuje sie w marcu na wyjazd w wloskie alpy. Wyjazd z
@Alchemik88 To tylko pozazdroscic. Ja mam inne doswiadczenia, moze wynikaja z roznych jakosci produkcji tego modelu. Nie wiem. Juz calorocznym chyba nie zaufam.

Niepodważalnym plusem bylo jednak to ze troche kasy zaoszczedzilem na braku potrzeby zamiany opon na przelomach sezonow. Nie mowiac o czasie i miejscu w piwnicy jakie zyskalem po zdecydowaniu sie na jeden tylko komplet. Tego bedzie mi brakowac. (,).