Wpis z mikrobloga

To już dziś
Dziś na imprezach halloweenowych przebranebza zakonnice Julki będą ocierać się o Chadów którzy łaskawie pozwolą im wrócić że sobą na kwadrat w celu ostrej kopulacji.
Te mniej szczęśliwe julczyska zostaną skazane na oskarków którzy w ramach rekompensaty będą musieli kupić parę rzeczy, dobre alko, jedzenie itp.
Normictwie w własnym gronie zbierze się na oglądanie horrorów albo pójdą do barów
A #!$%@? nie odróżnią tego dnia od innych dni wegetacji.
#blackpill #normictwo #logikarozowychpaskow #p0lka #logikaniebieskichpaskow #oskarki
harold97 - To już dziś 
Dziś na imprezach halloweenowych przebranebza zakonnice Julki...

źródło: z26455872AMP,Impreza-halloweenowa-to-swietna-zabawa-dla-wszystk

Pobierz
  • 34
  • 4
@sberatel: XD resztki godności mi zabronią
Wiem, że normictwie nigdy nie było samo w barze i wyobraża sobie sceny z amerykańskich filmów
Ale
W rzeczywistości jak przychodzisz do baru siedzisz sam i pijesz piwo cztery razy droższe niż normalnie, bo żadna grupka znajomych nie chce by spierdoks się do nich dosiadał
Sorry za niszczenie kolorowego obrazu świata
wy


@harold97: okolo 34 lat temu skonczyl sie okres, w ktorym zwracano sie do jednej osoby per "wy". Mam nadzieje, ze te nalecialosci z okresu PRL to przypadek u ciebie, a nie regula. No chyba ze tesknisz za tym okresem, ale na to to juz raczej mocniejszego okreslenia potrzeba.

A co do prawdziwego swiata, to nie jest on ani brudny ani brutalny, zmien perspektywe, albo "napraw" przyrzady obserwacyjne.