Wpis z mikrobloga

@notakk: pewnie jej chodziło o pierwsze godziny, ale się przejęzyczyła, co wynika chociażby z tego, że ma drugi dzień już nie bolał. Szony szonami, ale nie ma sensu #!$%@?ć się na siłę
  • Odpowiedz
  • 25
@SlepyBazant: No no, odpowiadając na pytanie co jest stolicą USA i odpowiedziała "Londyn" też się przejęzyczyła, jak na pytanie ktore morze jest cieplejsze polske czy czeskie, odpowiedziała "czeskie, bo w Polsce jest zawsze zimno" *uj że Czechy nie mają dostępu do morza, no ale i tak czeskie bo w Polsce jest zimno... Tak można wymieniać bez końca XD
  • Odpowiedz
  • 32
@Crankees: Przecież ona co krok popełnia takie gafy, ciągle się kompromituje i chyba nie chcesz mi wmówić, że nie jest tępa jak but, żołądek tez jej przecież pękł i dlatego leżała w łóżku a nie dlatego że miała zjazd, żołądek jej pękł a Tosia nie poszła do lekarza i żyje do dziś a już na drugi dzień miała się świetnie i dalej chlała i ćpała
  • Odpowiedz
@notakk ja nie wiem dlaczego na tych całych salonach chcą z nią robić wywiady i jej rękę podają ja się powinno cancelowac obrzydliwe to jest że tacy ludzie są na estradzie
  • Odpowiedz
  • 1
@MILIARDER_007: Jeszcze pluła na widzów jak jej to powiedzieli, że ona wie lepiej jakie wykształcenie ma, już nie wspomnę jak Stifler zadał jej pytanie które morze jest ccieplejsze, czeskie czy polskie a ona odpowiedziała "czeskie bo w Polsce zawsze jest zimno" a przecież Czechy nie mają dostępu do morza, lub jak widz zadał jej pytanie co jest stolicą USA a ona odpowiedziała "london" szok jaka ona tępą od wyruchania jej przez
  • Odpowiedz