Wpis z mikrobloga

Potrzebuję chyba drobnej pomocy w zdiagnozowaniu hałasu z mojego laptoka. Kupiłem niedawno używanego Asusa TUF Dash F15 i mam mały problem z hałasem który on emituje. A mianowicie - w żadnej grze nic się nie dzieje (wiadomo, bywa głośniej lub ciszej zależy jak się tam wiatraki wkręcą na obroty), ale TYLKO podczas gry w RDR2 z laptopa wydobywa się dosyć dziwny dźwięk. Czytałem o tym, że takie odgłosy mogą dawać cewki, ale wydaje mi się, że to by chyba było w każdej grze, a mam tak tylko podczas odpalania właśnie wyżej wspomnianego RDR2. Ktoś się może orientuje czy moje podejrzenia są słuszne? I jeśli tak - dlaczego jest to tak mocno słyszalne tylko w tej jednej grze? Dźwięk oczywiście nieco podbity, żeby było wyraźnie słychać o czym piszę.

#laptop
#laptopy
#asus
Pust3lnick - Potrzebuję chyba drobnej pomocy w zdiagnozowaniu hałasu z mojego laptoka...
  • 2
@Vaerlin: Właśnie nie bardzo. Też tak myślałem i uruchomiłem nawet z ciekawości benchmark najpierw obciążający na 100% CPU, a potem GPU (a na koniec oba razem) i słychać tylko wentylatory - żadnego terkotania.