Wpis z mikrobloga

@wu-wu-la: jestem przekonana że... Nie lubilibyśmy Łucji.
Oni tym atakiem na nią zrobili jej najlepszą reklamę, bo to jest chyba najpiękniejsza z jej cech - spokój. To z jaką klasą przyjmowała razy budzi po prostu podziw. I niestety miała sporo okazji by swoją siłę zaprezentować.
Bez ataków moglibyśmy zobaczyć więcej tego czego nie polubiła reszta - wyniosłość na przykład.

Ja jestem ciekawa czy Sroch bez pleców byłby w stanie zbudować swoją
@natalle: wygląd Srocha może budzic zainteresowanie dziewczyn, więc pewnie byłby takim "ciasteczkem", ale sądzę, że grupa byłaby tak zgrana, że szybko by tego narcyza rozszyfrowali.
Co do Łucji muszę przyznać Ci trochę racjii. Może to ona byłaby wtedy czarnym charakterem edycji?
Jednym slowem #!$%@? ten sezon równo. Jedyne światełko w tunelu to Wojtek i Ala, praktycznie jednak bez szans na staniecie na ścieżce lojalności. Nawet gdyby dotarli do pandory są pierwsi
@summer: moim zdaniem obecna edycja to żadna gówno burza, a już na pewno nie tsunami. To raczej taplanie się w błotku rozwydrzonego gówniarza, który wyje, bo ktoś mu zabrał zabawki. Ani to ciekawe, ani interesujące. Raczej irytujące i chyba wszyscy czekamy, aż to się skończy.