Wpis z mikrobloga

Konfiarskie przygłupy są płytkie. Latają po moich wpisach i krzyczą, że kogoś oszukałem. Ej dzbany nikogo nie oszukałem!
Koleś usunął konto i zakład jest niebyły, ktoś założył inne konto i chce ode mnie wyłudzić kasę. Ale dla waszej wiadomości, jako, że się nieco pomyliłem w przewidywaniach to honorowo wpłaciłem 200 zł na szczytny cel - na rzecz walczącej Ukrainy. Każdy to może zrobić na stronie: https://blik.com/wspieramukraine/

No i kofniarskie dzbany, pod tym wpisem możecie się spuszczać XD

Jarusek - Konfiarskie przygłupy są płytkie. Latają po moich wpisach i krzyczą, że kog...

źródło: Screenshot 2023-10-30 at 19-58-22 Bank Millennium

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@Jarusek: #!$%@? z przyklejaniem łatek ale pomyślałem sobie teraz, że faktycznie, może zakład jest nieważny. Jeśli ten gość usunął konto, a nie został zbanowany bez złamania regulaminu to możemy przypuszczać, że w przypadku przegranej nie przyznałby się na innym, że to on i sam też by nie płacił. Jeśli jednak to jest głupi ban/nieporozumienie i gość jest właścicielem zbanowanego konta, wpłać mu te 100 zł. Niech administracja rozstrzygnie.
  • Odpowiedz
@Jarusek: kiedy opinia na portalu z obrazkami jest dla Ciebie tak ważna że płacisz 200 złotych na rzecz zakładu przegranego z usuniętym kontem, jesteś przykrym przegrywem XD
  • Odpowiedz
  • 16
@AnonimoweLwiatko: no to zobacz na zrzut ekranu z moja rozmową z użytkownikiem "konto-usunięte" ostrzegałem, go żeby nie usuwał konta, zrobił to. Wykop sam z siebie nie usuwa kont!!! Jeszcze ktoś dodał znalezisko i oczywiście tak zrobił screena, aby tego nie było widać ;)
  • Odpowiedz
durniu brak ci honoru przyznać się do błędu i spełnić dług wobec przegranego zakładu xd

ha tfu(°°


@SStoumer: do jakiego #!$%@? błędu? Przecież typ który się z nim założył usunął swoje konto
  • Odpowiedz
@Jarusek: Szanowny Panie @Jarusek Przecież 100zł to nie jest taka suma której nie można oddać. Można nie oddać 10zł, jak jest się wielki łobuz można nie oddać 20zł ,ale każda suma od 50zł w górę to już jest dług honorowy. Dlatego @Jarusek Usuń Konto!
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 12
Administracja ponoć na jego screenach coś potwierdzała

@AnonimoweLwiatko: na screenie jest napisane, że użytkownik sam uruchomił procedurę usuwania konta. A co do prawdziwości screena tam nawet nie ma informacji jakiego konta dotyczy ta wiadomość.
  • Odpowiedz
a oddajesz kasę komuś komu nie pożyczałeś? XD


@Jarusek: Jarusek, robię sobie tylko heheszki, no i tak po ludzku Ci teraz powiem. Dobrze że nie wpłaciłeś jakiemuś nojnejmowi z wykopu, robiąc przelew ten ktoś znałby Twoje imię i nazwisko. Mimo to szacun za wpłatę na Ukrainę.
  • Odpowiedz