Wpis z mikrobloga

Mam 23 lata i sport od długiego czasu to nieodłączny element moje rzeczywistości, mogę nawet powiedzieć, że ta jedna dyscyplina to moja pasja - myślę o niej cały czas, od czasu do czasu rozmawiam o niej gdy mam z kim a na co dzień występuje w amatorskiej lidze, która właściwie daje mi szczęście w życiu. Niestety moją dziewczynę to nie obchodzi, nigdy nie zapyta mnie "jak poszło?" "czy się udało?" albo "czy się nie udało?" jedynymi zainteresowanymi w jakiś sposób wydają się być moi koledzy, którzy wiedzą, że to robię. Czasami jak widzę dziewczyny/żony moich kolegów z drużyny na trybunach wyglądające na całkiem zainteresowane, to jest mi trochę przykro, że moja nie może wypowiedzieć choćby tych kilka prostych słów. Niech chcę jej o tym mówić bo wyjdę na atencjusza dlatego piszę to na wykopie i właściwie to im się stałem xDD - trzymajcie się sportowe mirasy i doceniajcie swoje kobiety jeśli nawet pytają "czy #!$%@?łeś?"

#zwiazki #kobiety #kobieta #milosc #rozowepaski
  • 7
@lucacorleone to trochę dziwne ze wybrałeś sobie dziewczynę co się nie interesuje sportem a teraz narzekasz ze ona się nie interesuje tym xD serio jak jej powiesz ze to ważny aspekt Twojego życia i chciałbyś by czasem się tym tez zainteresowała to świat mógłby być piękniejszy. Ludzie się magicznie nie domyślają co maja robić i frustrowaniem się tym ze czegoś nie robią bo się nie domyślili by zrobić jest tylko droga do
@Kitku_Karola myślę, że nie chodzi o interesowanie się sportem, nie wymagam od mojej dziewczyny aby miała takie zainteresowania ja tylko chcę abym poczuł, że mną się choć trochę interesuje... dla odmiany nie pytam ją o to jak było w pracy przez to, że jej praca mnie interesuje tylko przez to, że interesuje mnie ona
@lucacorleone No to jej powiedz ze czujesz się jakby się Tobą nie interesowała, bo nie pyta Cię o te rzeczy. Jeśli powiesz to bez oskarżania ze ona nigdy nie pyta tylko dosłownie powiesz jej co czujesz (komunikat „ja”), dlaczego tak czujesz i jak to można zmienić wg Ciebie. Dzięki temu druga osoba dowiaduje się co czujesz, dlaczego i jak to zmienić. Nie używaj słów „nigdy” i „zawsze” i powinno być ok
@lucacorleone nie wszyscy ludzie maja dobre wzorce z domu rodzinnego i przez to ludzie mogą nie mieć zwyczaju pytania o takie rzeczy bo u nich w domu takie pytania były niczym wywiadem jak w komisariacie gdzie musza się tłumaczyć ze wszystkiego. Takie osoby wtedy same nie wypytują bo czuja wtedy ze robią coś okrutnego tej drugiej osobie, ale jeśli powiesz ze Ty tego chcesz i ze to poprawi Twoje samopoczucie to ta